Агенція «ВАРТО» надає послуги із зовнішніх та внутрішніх комунікацій під час війни

Українська агенція комунікацій «ВАРТО» понад 16 років працює у напрямках PR, маркетингу та комунікацій з українськими та іноземними компаніями.

Початок війни не тільки не зупинив роботу команди агенції, а й стимулював активізувати свою діяльність на інформаційному фронті — для підтримки та об’єднання українського бізнесу. Тож з початком війни агенція розробила і запровадила програму корпоративної соціальної відповідальності: безплатні послуги із зовнішніх та внутрішніх комунікацій для українських виробників, стратегічних підприємств та брендів, які продовжують працювати в складних умовах сьогодення.

У нас одразу було розуміння: на барикади не можна вставати всім, хтось має тримати тили — економічні, виробничі, робочі. Тому ми вирішили запровадити цю КСВ програму — підтримати наших клієнтів та українські бізнеси, що попри війну тримаються, працюють та надають свої послуги споживачам, та разом зробити свій внесок для перемоги нашої країни.

CEO агенції «ВАРТО» Наталія Холод

Команда «ВАРТО» може допомогти з підготовкою та розповсюдженням інформації про діяльність компаній в воєнний час (офіційна позиція бренду, як працює, яку допомогу надає країні, наявність товарів, графік робити, поради та рекомендації населенню, пов’язані зі сферою діяльності компанії тощо) через ЗМІ, пабліки, спільноти у соцмережах та через сторінки бренду у соціальних мережах. Також фахівці агенції готові провести експрес-аудит стратегій та проконсультувати з питань антикризових комунікацій. 

1089
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно