Banda Agency та Reface запускають перший креативний табір

Banda Agency та Reface оголошують прийом заявок на участь у першому креативному таборі, який відбудеться з 15 по 21 вересня на базі відпочинку у Київській області. Подати заявку на участь можна на сайті до 1 серпня 23:59 включно. До участі запрошують всіх, хто відчуває себе креативним і має повних 18 років або більше. За підсумками конкурсу з усієї України буде відібрано 50 учасників, які вирушать на осінню зміну до табору.

У таборі впродовж тижня на учасників чекають лекції від команд Banda Agency та Reface, штормінги, рев’ю та презентації справжнім клієнтам. А ще буде річка, вогнище, ранкова зарядка, творчість руками та гучна прощальна вечірка. Головними в таборі стануть співтворчість та команда робота, тому що створювати ідеї разом – цікавіше та ефективніше, ніж наодинці.

«У креативному таборі ми будемо ділитись своїми знаннями на практиці та працюватимемо над реальними брифами разом з учасниками. Кожна команда матиме ментора від Banda або Reface, який буде вчити та допомагати рухатись вперед.

А ще ми вирішили присвятити цей табір не просто рекламі, а креативності в цілому. Вважаємо, що вона ширша за маркетинг, дизайн чи навіть контент. Креативність — це про спосіб мислення, цікавість та бажання зрозуміти природу речей. Тому у таборі ми будемо вчитись думати, створювати образи, сенси та креативно розв’язувати задачі.

А ще креативність це про дитинство. Діти завжди нестандартно мислять і бачать все інакшим. Тому ми і робимо це все саме у таборі, щоб кожен з учасників міг пробудити свою внутрішню дитину. Крім практики та навчання в нас буде купа веселощів, ігор та дитинства у всіх його проявах».

Для кого

Нам не важливо, хто ти, звідки та ким працюєш. Навіть якщо ти нічого не знаєш про рекламу, але відчуваєш в собі силу креативності та бажаєш її розвинути – сміливо відправляй заявку. При відборі заявок, будуть звертати увагу на нестандартність мислення, свіжий погляд та оформлення ідеї.

Як потрапити

Спершу потрібно подати заявку на сайті табору, дуже добре зробити тестове завдання та пройти інтерв’ю. Подача платна – 50 гривень. Ця символічна сума буде гарантією мотивації дійти до кінця. Після цього, учасники відбору будуть додані до чат-боту у Telegram, де будуть оголошені результати.

Табір

Все у таборі буде безкоштовним: трансфер з Києва та назад, проживання, триразове харчування (є спеціальне меню для веганів), навчання та розваги. Серед лекторів табору: Єгор Петров (Owner / Creative Director at Banda), Паша Вржещ (Owner / Creative Director at Banda), Діма Швець (CEO та Co-founder Reface), Олесь Петрів (Co-founder і CTO в Reface), Іван Алцибєєв (COO/CPO і Co-founder Reface), Євгенія Дворецька (Team Lead at Banda), Максим Борітко (Creative Director at Banda), Анастасія Бурганова (Senior Copywriter at Banda), Євгеній Велічев (Designer at Banda), Даня Нестеревіч (Designer at Banda), Едик Івакін (Head of HR at Banda), Микита Трегуб (Senior Strategist at Banda) та Андрій Павлов (Digital Producer at Banda). Після завершення навчання деякі учасники зможуть стати частиною команди Banda або Reface.

Чому

Креативний табір для молоді – це частина освітньої програми Banda Agency, яка має на меті зробити креативність значущою в Україні. Зараз креативна освіта більш надає інформацію, ніж дає можливість створювати разом, чи обмінюватися практичним досвідом. Команди Banda та Reface вірять, що креативність – це сила, яка є у кожної людини, її треба розвивати в команді та в спільній творчості.

Слідкувати за оновленнями можна в Instagram та Facebook події.

Довідка

Banda Agency — креативна агенція з офісами у Києві та Лос Анджелесі. Banda спеціалізується на створенні рекламних проєктів, які допомагають брендам заговорити з людьми. Агенція реалізує понад 70 ефективних рекламних кампаній на рік для випуклих міжнародних та локальних брендів.

Reface — проривний український AI/ML стартап. Зі всесвітньо відомого застосунку, який переносить обличчя юзерів у відео, фото та GIF, Reface перетворюється на соціальну платформу для створення персоналізованого контенту та необмеженого самовираження за допомогою унікальної технології.

За 14 місяців застосунок Reface завантажили понад 130 млн користувачів, він очолив світові топи App Store та Google Play (уперше із українських застосунків випередивши Tik Tok, Netflix та Amazon), отримав нагороду Best of 2020 від Google Play, залучив $5.5 млн інвестицій від провідного фонду Andreessen Horowitz.

July 13, 3:45 PM
·
791
·
super 1
Followed by
60
  • Артём Морозов
  • Владислав Горбунов
  • Dreamvention  OÜ
  • Поліна Кедіс
  • Олеся  Щербенко
  • Євген Павловський
  • +54
Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home