BetterMe та Міністерство економіки України у межах ініціативи “Ти як?” запустили Програму для підвищення продуктивності українців

Вигорання – нова епідемія ХХІ століття. Згідно з дослідженням Gradus Research, втома та вигорання співробітників є основними проблемами, що знижують продуктивність на роботі.

Щоб допомогти українцям відновити ефективність праці, компанія BetterMe, яка дбає про фізичне й ментальне здоров’я понад 150 млн людей, спільно з Міністерством економіки України, у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я “Ти як?”, яка впроваджується за ініціативою першої леді Олени Зеленської, розробили Програму підвищення продуктивності на роботі.

Програма підвищення продуктивності – це комплексний інструмент для підтримки фізичного та ментального здоров’я працівників, що допоможе покращити стресостійкість та концентрацію на роботі.

Усі роботодавці України можуть безкоштовно приєднатись.

📌Співпраця між бізнесом, державним сектором та неурядовою організацією покликана привернути увагу широкої аудиторії до проблеми вигорання, покращити здоров’я українців та водночас підвищити ефективність наших бізнесів. Компанії з високоефективною командою демонструють на 25% вищі темпи зростання, за даними Bain & Company.

“Війна, тривога, постійні стреси — все впливає на кожного з нас, зокрема і на нашу продуктивність на роботі. Щорічно у світі 12 мільярдів днів є неробочими і втрачаються через порушення психічного здоров’я у працівників і роботодавців. Це коштує глобальній економіці трильйон доларів кожного року. Щоб допомогти українцям боротися зі стресом, протидіяти вигоранню і бути продуктивними, Уряд України, за сприяння Першої Леді Олени Зеленської, впроваджує комплексний проєкт посилення ментального здоров'я і професійної стійкості для роботодавців, працівників і тих, хто шукає роботу. Радію, що наші цінності поділяють і неурядові організації, які дбають про ментальне здоров’я на роботі. Вірю, що наш спільний із BetterMe проєкт допоможе мільйонам працівників”, — каже Перша віцепрем'єр-міністерка — Міністерка економіки України Юлія Свириденко.

“З 150 млн користувачів BetterMe, близько 1.6 млн – українці. За час війни ми зрозуміли наскільки важливо підтримувати один одного вдома, на роботі чи в укритті. Складно навчитися заспокоюватися та опановувати тривогу, але ми віримо в силу малих кроків. Програма підвищення продуктивності – це інструмент самодопомоги, створений саме за цим принципом. 15 хв тренування на робочому місці чи 10 хв медитації в очікуванні бізнес зустрічі можуть змінити настрій на весь день. Якщо ж виконувати їх протягом цілого тижня, то ефект значно примножиться”, — коментує засновниця та СЕО BetterMe, Вікторія Рєпа.

З чого складається Програма підвищення продуктивності на роботі?

1. Згідно з дослідженням ACE, короткі тренування на робочому місці впливають на підвищення продуктивності на 22% та підвищення креативності на 17%.

Колекція коротких тренувань в офісі направлена на підвищення продуктивності, стресостійкості та концентрації. Вправи спеціально адаптовані для виконання в офісі або вдома біля робочого столу та не вимагають зміни одягу чи взуття.

До колекції входять такі вправи: йога-розтяжка, легка розминка для ніг, тренування для всього тіла стоячи тощо. Тривалість кожної вправи складає 5-10 хвилин. 

2. Програма профілактики вигорання у застосунку BetterMe: Mental Health

14 млн українців потребуватимуть психологічної допомоги через повномасштабну війну, за оцінками МОЗ.

Програма курсу було спеціально розроблена психологами з України та США. Вона передбачає:

  • Навчальний курс із запобігання вигоранню

Курс представлений у вигляді мікронавчання з короткими блоками інформації у форматі сторіс, звичному для користувачів соцмереж. Інтерактивні тести, яскраві візуалізації та вправи полегшують сприйняття інформації та займають у користувача всього 10 хвилин на день.

  • Аудіокурс для відновлення продуктивності

28-денний курс створено у зручному аудіо форматі для поціновувачів подкастів. Впродовж місяця слухачі отримають доступ до різних практичних порад, психологічних практик, вправ та медитацій для запобігання вигоранню та відновлення після нього.

📌Окрім контенту створеного у рамках Програми підвищення продуктивності на роботі, користувачам буде доступний також весь інший контент застосунків BetterMe: Health Coaching та BetterMe: Mental Health, які наразі безкоштовні в Україні.

Як приєднатись до програми?

Для того, щоб приєднатись до Програми підвищення продуктивності на роботі від BetterMe, українському роботодавцю потрібно:

  • Заповнити анкету на сайті BetterMe for Business за посиланням;
  • За запитом команди BetterMe надати корпоративний поштовий домен компанії (або список емейлів співробітників) для надання доступу до Програми;
  • Після цього, впродовж 3 робочих днів BetterMe повідомить про створення безкоштовного доступу співробітникам компанії до застосунків BetterMe, що буде доступний 12 місяців.
285