«Бігом допомагай планеті!»: у Києві відбудеться антисміттєвий забіг No Waste Run

15 травня завдяки благодійному забігу збиратимуть кошти на будівництво інноваційного культурного об’єкта «України Без Сміття», що популяризуватиме культуру сортування відходів

Станція сортування, музей відходів, майданчик для «безпластикового» фермерського ринку, а також простір просто неба для арт-заходів, — «Україна Без Сміття» планує збудувати зразковий об’єкт, що остаточно змінить уявлення про сміття.

Організатори забігу — фандрейзингова платформа Kind Challenge та соціальний стартап «Україна Без Сміття» — хочуть зібрати 1 500 000 грн, встановивши цим справжній рекорд бігового фандрейзингу.

Бігуном-благодійником може стати кожен охочий, незалежно від місця проживання — для цього треба виконати всі умови забігу. Пробігти символічні 2 км, 5 км чи 10 км можна на ВДНГ або в будь-якій іншій точці світу, самостійно або з командою.

Усім учасникам, які виконають умови забігу, організатори обіцяють особливі нагороди — медаль із переробленого пластику, а також призи від партнерів забігу. А ще у бігунів безкоштовно прийматимуть відсортовані відходи на переробку.

No Waste Run реалізовуватиметься за фінансової підтримки компаній, які вболівають за формування нової сортувальної культури: Укргазбанк і Danone. Слоган і віжуал екозабігу розробив креативний партнер — незалежне рекламне агентство TABASCO.

Як зареєструватися та взяти участь у забігу?

  1. Перейти за посиланням, зареєструватися та сплатити благодійний (реєстраційний) внесок від 500 грн. 90% від суми відразу підуть на рахунок ГО «Україна Без Сміття», щоб пришвидшити будівництво нової сортувальної станції.
  2. Розповісти друзям про ініціативу та свою кампанію у соцмережах, збирати більше коштів для УБС та готуватися до забігу на 2, 5 або 10 км. Учасники, які назбирають найбільші суми, отримають призи від партнерів забігу.
  3. 15 травня прийти на ВДНГ, пробігти обрану дистанцію та отримати медаль із переробленого пластику або ж пробігти свою дистанцію з будь-якої точки та отримати медаль поштою!
«Ми в УБС переконані в тому, що сміття не існує. Сміття зникає, коли ми про нього піклуємося і ретельно сортуємо. Ми щодня викидаємо в смітник цінні ресурси: скло, пластики, метали чи папір. Наш культурний об’єкт на ВДНГ стане справжнім порталом у інший світ, в якому не існує сміття, а є лише цінні вторинні матеріали, що можуть знову стати корисними речами. Час змінювати стереотипне уявлення в суспільстві про те, що відходи — це щось брудне і неприємне. Забіг — чудовий старт для нашої фандрейзингової кампанії по збору коштів на будівництво».

Євгенія Аратовська, голова «України Без Сміття»

«Наші забіги відрізняються від інших благодійною складовою: кожен учасник обов’язково робить свій благодійний внесок або збирає кошти на добру справу серед друзів та команди. Таким чином ми додаємо сенсу бігу та даємо шанс стати корисним для суспільства. На No Waste Run ми маємо мету зібрати 3000 учасників та 1 500 000 грн для побудови сміттєпереробної станції.
Важливий нюанс: великі забіги – багато відходів. Після марафонів уздовж маршрутів часто залишаються купи сміття, які навряд чи потрапляють на переробку. Ми ж хочемо показати, що можна влаштовувати забіги «без відходів», і що такі забіги – дієвий спосіб формування антисміттєвої культури і фінансової підтримки соціальних ініціатив, які захищають довкілля від забруднення».

Таня Гриньова, засновиця платформи Kind Challenge

«Щороку кількість сміття у світі перевищує мільярди тонн і екологічний підхід до життя набуває більш усвідомленого значення. Набагато частіше можна зустріти покупців у магазинах, які відмовляються від поліетиленових пакетів та використовують багаторазові сумки, або клієнтів у кав’ярнях зі своїми персональними кружками.
Мене як організатора спортивних заходів завжди турбувало питання відходів, які ми генеруємо під час організації та проведення спортивних подій, звідси і з’явилася ідея організації заходу з мінімізацією відходів, сортуванням та їх утилізацією з метою актуалізації теми сортування сміття та відповідального ставлення до споживання”

Ігор Крицак, співзасновник платформи Kind Challenge

«Благодійний забіг – це ініціатива, до якої може долучитися кожен, хто вболіває за формування нової сортувальної культури в Україні. Саме цей меседж ми заклали у слоган та віжуал, які створили спеціально для екоподії. Сортуємо сміття та готуємося 15 квітня бігом допомагати планеті. Приєднуйтесь!»

Вікторія Енкіна, директорка креативного агентства TABASCO:

Організатори:

Kind Challenge — платформа бігового фандрейзингу, організатор благодійних забігів, популяризатор бігової та благодійної культури в Україні.

Контакти:

team@kindchallenge.net
Telegram

Україна Без Сміття — соціальний та освітній проєкт, що популяризує роздільний збір відходів та створює можливості для цього. Першими в Україні відкрили громадський простір для сортування — станцію NoWaste Recycling Station.

Контакти:

hello@nowaste.org.ua
Анна Яблучна,
комунікаційна менеджерка УБС,
тел.: 068 226 20 70

April 13, 6:53 PM
·
351
TABASCO
Ukraine
Followed by
19
  • Олена Бондарук
  • Anastasiia Gryshchenko
  • Bogdan Bilich
  • Илона Ставицкая
  • Ксения Шафикова
  • Дарина Шалли
  • +13
Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home