Бізнес-інкубатор Ukrainian Future став учасником віртуальної виставки у Вашингтоні

Віртуальна виставка є частиною онлайн-конференції U.S.-Ukraine Foundation «Україна у Вашингтоні та світі. Зміцнення партнерства через розвиток інновацій та стартапів», що відкрилася 11 травня 2021 року.

Протягом трьох днів – до 13-го травня включно – посадові особи США та України, провідні експерти Friends of Ukraine Network (FOUN) та лідери міжнародного бізнесу обговорюватимуть стан американсько-українського стратегічного партнерства, перспективи розвитку співпраці та нові можливості для підприємництва. Серед заявлених тем для панельних дискусій:

  • 120 днів адміністрації Байдена;
  • стратегія залучення іноземних інвестицій;
  • регіональний економічний розвиток;
  • інновації та стартапи;
  • креативна економіка;
  • бізнес та зміни клімату.

Зареєстровані учасники конференції зможуть долучатися до зустрічей у невеликих групах, ставити запитання під час онлайн-семінарів та спілкуватися наживо з іншими учасниками. За допомогою новітніх технологій також можна буде прогулятися віртуальною виставкою, де компанії і держустанови з України та США презентуватимуть свої інноваційні продукти та послуги. Зокрема, оглянути і стенд бізнес-інкубатора Ukrainian Future. Віртуальна виставкова зала буде доступна для огляду зареєстрованим учасникам до кінця виставки і протягом трьох місяців після завершення заходу.

Додаткова інформація та реєстрація доступні тут.

May 12, 5:58 PM
·
671
Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home