Агенція Vertigo створила онлайн-гру «Cyber Олімп», що вчить вживати алкоголь відповідально

«Cyber Олімп» — унікальна діджитал-гра, покликана формувати культуру відповідального споживання алкогольних напоїв. Запустили її в партнерстві компанії Pernod Ricard Ukraine, Diageo, Brown-Forman Ukraine і Campari Ukraine, розробкою гри займалася креативна агенція VERTIGO.

Освітня гра «Cyber Олімп» створена в співпраці міжнародних алкогольних компаній в межах їх глобальної стратегії з відповідального споживання алкоголю. За задумом компаній, проєкт має спростовувати популярні фейки про дію алкоголю на людину. Зважаючи на те, що за останніми дослідженнями 66% українців вживають алкогольні напої, такий освітній проєкт стає особливо актуальним. Небанальний формат подання інформації, на думку ініціаторів проєкту, має сприяти спростуванню хибних уявлень про те, як наше тіло реагує на алкоголь.

Гравцям «Cyber Олімп» пропонують уявити себе жителями футуристичного міста. Розробники створили окремий світ із кібервайбом, монстрами й чарівними артефактами, які можна здобути під час змагання з підступними богами Олімпу. Що більше достовірної інформації про алкоголь знає гравець, то швидше він потрапить на священну гору міфічних небожителів.

Зіграти в «Cyber Олімп» може кожен охочий — гра у вільному доступі за лінком https://drink-right.com.ua/ 

October 6, 8:14 AM
·
415
·
super 1
Vertigo
Ukraine
Followed by
4
  • Регина Райская
  • Andrii Iamshanov
  • София Нешва
  • Kirill Tyshkevich
Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home