Діджитал-агенція Hexagon виграла три нагороди Red Dot Award

Українська діджитал-агенція Hexagon виграла три нагороди міжнародної премії у галузі дизайну Red Dot Award. Серед них і приз Best of the Best за айдентику для освітньої події TEDxNaUKMA. Цьогорічна церемонія нагородження і відкриття виставки проєктів-переможців відбудуться у Берліні 12 листопада.

Hexagon Agency вперше взяла участь у конкурсі. Агенція спеціалізується на веб-розробці, графічному та UX/UI-дизайні. Компанію заснували у 2015-му році, її головний офіс розташований у Києві, а представництва є у Таллінні (Естонія) та в Хошиміні (В'єтнам).

Співзасновник і CEO компанії Дмитро Бойчук так відреагував на новину про виграш призів: «Це певні чекпойнти, які показують, що студія та команда розвиваються в правильному напрямку. Наші проєкти оцінюють і клієнтами, і журі престижного міжнародного конкурсу. Завше приємно бачити себе поруч з тими агенціями, роботами яких сам надихаєшся».

TEDxNaUKMA

Нагородою Red Dot Award 2021: Best of the Best у категорії Brand Design & Identity відзначили айдентику для TEDxNaUKMA — конференції формату TEDx, яку провели у Києво-Могилянській академії. Перед дизайнерами стояло завдання послуговуючись упізнаваним стилем глобальної платформи зробити айдентику саме цієї конференцію виразною та відповідною її темі — «Неоднозначність».

Час Зачинених Дверей

Приз Red Dot Award 2021 у категорії Websites отримав «Час зачинених дверей» — документальний вебпроєкт, який Hexagon створив разом з The Gate Agency. У ньому 100 підприємців з різних міст України розповіли про виклики, які їхній бізнес прийняв через пандемію коронавірусу та карантин. Hexagon використав інструменти цифрового сторітелінгу, щоб зробити сайт не просто платформою — а смисловим каркасом соціального проєкту.

Riversssounds 

У категорії Web Specials на Red Dot Award 2021 відзначили Riversssounds — інтерактивну платформу онлайн-резиденції для саунд-артистів, які досліджували звуковий ландшафт річок європейських міст. Проєкт створили чернівецька культурна організація DZESTRA, бухарестська SEMI SILENT і українська саунд-артистка Ганна Хвиль. На сайті зібрані саунд-скейпи річок — звукові профайли, які записували учасники резиденції. Відвідувачі платформи можуть дослідити роботи саунд-артистів і навіть самостійно міксувати запис, створюючи таким чином уже власний твір.

Red Dot Design Award — німецька міжнародна премія в галузях дизайну, заснована у 1955-му році «Центром дизайну землі Північний Рейн-Вестфалія» в Ессені.

752