Диджиталізація освіти. Агенція «ВАРТО» займеться зовнішніми комунікаціями нового освітнього проєкту ЮНЕСКО
ЮНЕСКО разом із Міністерством освіти і науки України та українською студією онлайн-освіти EdEra запускають онлайн-курс з цифрової педагогіки та професійну спільноту вчителів. Агенція комунікацій «ВАРТО» займеться публічним висвітленням проєкту та розвитком й укріпленням спільноти.
Для нас дуже важливо, що проєкти, які ми реалізуємо, мають корисний соціальний вплив та високу цінність для суспільства. Протягом останніх років агенція «ВАРТО» активно співпрацює з міжнародними грантовими організаціями для масштабного висвітлення та просування їхніх ініціатив. Підтримуємо проєкт цифровізації освіти від ЮНЕСКО і сприяємо активній комунікації про проєкт для того, аби українські вчителі мали можливість отримати нові навички та розширити свої компетенції для ефективного та цікавого викладання», — поділилася СЕО агенції комунікацій «ВАРТО» Наталя Холод.
Минулого року ЮНЕСКО та партнери передали вчителям 50 тисяч хромбуків. Тепер ЮНЕСКО запустила для освітян онлайн-курс «Цифровий вчитель» та забезпечує додаткові матеріали для подальшого розвитку їхніх цифрових навичок, що допомагатимуть їм надавати якісне дистанційне та гібридне навчання. Агенція комунікацій «ВАРТО» вже займається розробкою комунікаційної стратегії для широкого висвітлення проєкту та залучення освітян до проходження курсу.
Паралельно з курсом ЮНЕСКО засновує професійну спільноту вчителів (Community of Practice), де вчителі зможуть обмінюватися досвідом, ділитися інноваційними методологіями навчання та спільно розв'язувати проблеми, пов'язані з цифровим викладанням та навчанням. Команда агенції працюватиме над диджитал-кампанією з просування Спільноти у соціальних мережах та месенджерах, налагодженням співпраці зі ЗМІ, а також залучатиме до комунікацій про проєкт експертів та лідерів думок.
З лютого 2022 року ЮНЕСКО безперервно підтримує українських вчителів, аби учні продовжували навчатися під час війни. Я віддаю належне їхній роботі, стійкості та незмінній самовідданості. Новий навчальний рік тільки розпочався, і ЮНЕСКО продовжує свою підтримку педагогам. Адже освіта — це наріжний камінь, на якому будується майбутнє України», — зазначила Стефанія Джанніні, заступниця Генеральної директорки ЮНЕСКО з питань освіти.