Дизайнерський «Оскар»: українська агенція номінована на премію Webby Award

Проєкт української дизайн-агенції діджитал продуктів Lazarev. був номінований на нагороду Webby Awards у категорії Професійні послуги та Промоушн. Зараз триває етап голосування за претендентів, які увійшли до шорт-лістів кожної з категорій, яке закінчиться 21 квітня. До цієї дати проголосувати за українців можна за посиланням ↗


Цьогоріч за нагороду змагаються близько 14 000 учасників з 77 країн світу. Серед всіх номінантів – лише 3 заявки з України, і однією з найкращих стала заявка агенції Lazarev.

Засновник Lazarev.Agency Кирило Лазарєв коментує:

«Ми працювали над створенням власного сайту, маючи за мету передати професійність команди в процесах та увагу до найменших деталей. І зробили це, створивши сайт з максимально інтерактивними блоками та нестандартною подачею контента. Коли вирішили відправити заявку на участь у Webby Awards у 2022 році, думали, що навіть потрапити в шортліст - це досягнення для нашої агенції. Але це сталося, ми за крок від фінального результату, і я маю надію на підтримку всіх українців у нашій спільній справі - показати світу, що Україна здатна створювати продукти світового рівня».

▸ Переглянути відео-шоукейс

Премія Webby Award ↗ вважається найпрестижнішою у галузі інтернет-проєктів і цифрових медіа. Вона заснована Міжнародною Академією Цифрових Мистецтв і Наук (IADAS) у 1996 році, щоб щорічно відзначати кращі цифрові проєкти по всьому світі. В спільноті дизайнерів її ще називають «інтернет-Оскаром».

Проєкт-номінант від агенції Lazarev. – це власний сайт компанії lazarev.agency ↗

«У нашому сайті поєднані інтерактивність UX/UI-дизайну та анімація, – говорить Кирило Лазарєв. – Ми збалансували небанальні візуальні елементи та клієнтоорієнтований контент, щоб ефективно і максимально інтерактивно показати повний спектр послуг агенції та дизайн-процес. А на сторінці Про Нас живе цифрова копія створеного власноруч маскота агенції – височенного Батумби, якого зобразили в 3D-графіці з візуальними ефектами паралакса».

Останні 50 днів команда агенції продовжує розробляти продукти для своїх клієнтів з України та інших країн, продовжує розширюватися (за час війни було найнято 11 професіоналів) і весь прибуток, який отримує, передає на потреби України.

На сьогодні Lazarev.Agency вже задонатила 1.7 млн грн на підтримку нашої держави. Також, агенція створює волонтерські проєкти задля найскорішої спільної перемоги. Серед них - два сайти для благодійних фондів, а скоро відбудеться анонс фандрайзингової онлайн-платформи для благодійності.

Для Lazarev.Agency це перша участь – і відразу номінація на перемогу – в Webby Awards. Загалом, серед українських креативників це є чи не перша можливість отримати таку престижну світову нагороду.

Як проголосувати:

Перейдіть за посиланням на The Webby Awards ↗

→ знайдіть Lazarev.Agency site та натисніть “VOTE”

→ знову натисніть “SIGN UP TO VOTE”

→ реєструйтеся через Facebook/Twitter (у крайньому разі через email, тоді не забудьте підтвердити свій голос через лист-підтвердження)

→ готово!


Команда проєкту:

Кирило Лазарєв - Стратегія

Ксенія Шишкова - Продакт Менеджмент

Андрій Гадай - Дизайн Лід

Анна Дем'яненко - Інтеракшн дизайн

Олексій Скиба - Веб Розробка

Андрій Осипков - Анімація

Владислав Тидень - Джуніор моушн дизайн

Андрій Пелешок - 3D-дизайн

Вікторія Левчук - Копірайтинг


Довідка про компанію:

Lazarev. — дизайн-агенція діджитал продуктів із фокусом на UI/UX-дизайн. Компанію було засновано 2015 року Кирилом Лазарєвим у Києві. Мета компанії — розвивати бізнес та стартапи за допомогою новаторських дизайнерських рішень.

За роки існування команда Lazarev. здобула більше тридцяти міжнародних нагород, серед яких CSS Design Awards, Behance - Featured, Applied Arts Award, Musli та інші.

Наразі Lazarev.Agency створює проєкти для українських та зарубіжних клієнтів. Серед клієнтів агенції такі компанії як Hewlett-Packard, бізнес-школа МІМ, НП логістик, Державне агенство розвитку туризму, Accern та багато інших. У команді більше п’ятидесяти людей, які зараз продовжують працювати із безпечних місць по всій Україні та Європі.

Більше інформації за посиланням — lazarev.agency ↗


2099