Eldorado разом з креативною агенцією I AM IDEA хором заспівали про Чорну П‘ятницю

November 12, 12:02 PM
·
226

У новій комунікації Eldorado та I AM IDEA голосно заявили про Чорну П’ятницю як про період «запланованих/відкладених покупок», підкресливши, що кращого приводу для здійснення задуманого не знайти.

Нова стратегія Eldorado зосереджується на сім‘ях, а Чорна П‘ятниця – це чи не найкращий привід закупитися технікою для дому під запит кожного члена родини. У ролику сім‘я хором нагадує батьку про все-все, що треба було колись купити. А він коротко відповідає про своє рішення — куплю все в Eeeeeeldorado.

Нашою основною задачею було не тільки прокомунікувати Чорну П‘ятницю в Eldorado, але і залишитися в рамках стратегії “заради сімей”. Хотілось відійти від класичних «крикливих» реклам про шалені знижки на Чорну П‘ятницю, але про цю подію все одно потрібно заявляти голосно. Ми так і зробили, але додали сімейності, показавши досить знайому ситуацію – момент «куплю, як будуть знижки» настав.

Ігор Гавруш, креативний копірайтер I AM IDEA

Чорна п’ятниця – це наша чи ненайголовніша подія року, вона завжди оточена маркетинговим божевіллям. Та для нас головне забезпечити усім сім’ям можливість вигідних та зручних покупок техніки та електроніки офлайн, онлайн чи навіть за телефоном. Найбільші знижки дійсно саме у «Чорну п’ятницю», а у нас вона триватиме тиждень. Це найкраща можливість придбати те, що весь рік відкладалось на «потім».

Оксана Кулікова, маркетинг директорка Eldorado 

Чорна п’ятниця в Eldorado триватиме цілий тиждень наприкінці листопаду зі знижками до 70%. Заради сімеееееей.

I am IDEA
Ukraine
Followed by
9
  • Igor Finashkin
  • Анатолий Попель
  • Саша Зима
  • Ilona Voronina
  • Andrii Iamshanov
  • Christina Gulevataya
  • +3
Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home