INTERTOP запустив конкурс з розробки дизайну екосумок

October 23, 6:32 PM
·
350

Український fashion-ритейлер INTERTOP Ukraine у партнерстві з Глобальним договором ООН і виданням Elle Ukraine запустив конкурс «Ідеальна сумка екоїста». Суть конкурсу – розробити креативний принт для екосумок. Призовий фонд становить 25 тисяч гривень.

Нещодавно INTERTOP став учасником Глобального договору ООН і почав активно працювати над однією з цілей сталого розвитку – відповідальне споживання і виробництво. Зараз компанія пропонує клієнтам тільки багаторазові сумки з екологічно чистого матеріалу спанбонд, що підлягає повній переробці.

«INTERTOP Ukraine як найбільший омніканальний fashion-ритейлер вважає своєю місією формувати культуру свідомого споживання в нашій країні. Ми пропонуємо українцям ставати екоїстами – цінувати не кількість речей, а їхню якість, давати речам другий шанс і не розмінюватися на одноразове»

Марія Самплавська, СМО INTERTOP Ukraine

Конкурс проходитиме з 11 жовтня до 5 листопада 2021 року, а взяти участь у ньому може будь-який охочий громадянин України старше 18 років. Оцінювати роботи буде журі, серед яких Тетяна Сахарук, директорка Глобального договору ООН в Україні, Соня Забуга, головна редакторка Elle Ukraine, та експертна команда компанії INTERTOP Ukraine.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, учасник має:

Переглянути ключові вимоги до робіт та правила конкурсу можна за посиланням.

Followed by
1
  • Andrii Iamshanov
Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home