Конференція для малого та середнього бізнесу від ЄБРР та ЄС: ідеями поділяться експерти з Columbia Business School, monobank, Petcube, Terrasoft та інші

Однієї хвилини достатньо, щоб отримати проривну ідею для бізнесу та змінити все. Як? Розкажуть світові та українські top of minds з підприємництва, стратегії та маркетингу на MEREZHA OneMinuteConference 2 грудня. Проєкт відбувається за підтримки ЄБРР та ЄС в рамках ініціативи «EU4Business».

17 експертів. 17 хвилин. 17 порад.

Експерти: ікона маркетингу та реклами Sir Martin Sorrell, №1 у світі бізнес-стратегії Rita McGrath, розробник Business Model Canvas Alexander Osterwalder, легенда бізнес-консалтингу Tom Peters, Paul Ashcroft (Ludic Group), Sharon Crost (TriGeo Social Media Alive, ЄБРР), Андрій Федорів (FEDORIV GROUP), Олег Гороховский (monobank), Ярослава Гресь (Gres Todorchuk PR), Катерина Костерева(Terrasoft), Ярослав Морозов (Genesis), Павло Шеремета, Ярослав Ажнюк (Petcube), Михайло Траверсе (isdgroup), Ігор Карпетс (Grammarly), Роман Тугашев (Вулична Їжа), Микола Палієнко (EVO).

Чому це важливо?

Головне завдання конференції — дати імпульс представникам малого та середнього бізнесу в Україні, надихнути їх на пошук нової експертизи та знань у період COVID.

OneMinuteConference відбудеться у рамках платформи експертних рішень для бізнесу MEREZHA. MEREZHA створена, щоб допомогти бізнесу в Україні зростати, зробити ринок консалтингових послуг прозорим та спростити процес взаємодії бізнесу та експертів.

Як це працює?

OneMinuteConference – інноваційний та зручний формат з яким швидко та легко взаємодіяти на противагу багатогодинним конференціям. Уся подія триває 17 хвилин. Один спікер — одне відео — одна порада. Учасники можуть обрати ті думки, які найбільше вразили саме їх, додати у вибране та переглянути ще раз.

Для цього підприємцям потрібно просто зареєструватися на платформі MEREZHA OneMinuteConference.

Участь безкоштовна. Доступ до виступів – лише 24 години:

https://oneminuteconference.merezha.ua/ 

Ідея та реалізація належить технологічній креативній агенціїї [isdgroup].

November 19, 2020, 3:43 PM
·
405
Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home