Microsoft показала попередню версію інструменту Designer на основі штучного інтелекту

Компанія Microsoft представила у прев’ю з розширеним набором функцій інструмент Designer для створення дизайну на основі штучного інтелекту.

Інструмент Designer представили у жовтні минулого року. Це вебзастосунок на кшталт Canva, який дає змогу створювати дизайни для презентацій, плакатів, цифрових листівок, запрошень, графіки та інших типів матеріалів, щоб ділитися ними в соціальних мережах.

«Починаючи з жовтня, моделі штучного інтелекту постійно вдосконалювалися, і ми працювали над тим, щоб вплести ці потужні можливості в канву Designer ще більш захопливими способами, зберігаючи при цьому ваш контроль», — пояснив генеральний директор підрозділу Microsoft 365 Consumer Брайан Роньє у своєму блозі.

Тепер Designer може генерувати текстові підписи та хештеги для публікацій у соцмережах, пропонуючи користувачу кілька ідей на вибір. Водночас він здатен створювати анімовані візуальні ефекти, включно з фонами та текстовими переходами на основі штучного інтелекту.

Згодом цей інструмент отримає додаткові функції редагування, наприклад, опції «стерти» та «замінити фон» зображення. 

Протягом періоду попереднього перегляду Designer буде безплатним. Він буде доступним на вебсайті Designer і в браузері Microsoft Edge через бічну панель.

Джерело: Mezha

445
CASES
Ukraine, Kyiv
Events
Community
Videos
About Us