Мінцифра і MEGOGO створили нові освітні подкасти про пошук роботи і перехід бізнесу в онлайн
Медіасервіс MEGOGO разом із Міністерством цифрової трансформації України продовжують запуск нових освітніх подкастів. Від сьогодні стали доступними до прослуховування ще два: «Сучасне резюме та пошук роботи онлайн» і «Перехід бізнесу в онлайн». Наразі створено вже шість спільних подкастів.
Випуски можна прослухати абсолютно безкоштовно у мобільному додатку MEGOGO для смартфонів на базі iOS та Android, а також для автомобілів із аудіосистемою Apple CarPlay та Android Auto. Крім того, подкасти мають функцію попереднього завантаження, що дозволить слухати контент навіть за відсутності інтернет-підключення.
Подкаст «Сучасне резюме та пошук роботи онлайн» складається з 5 епізодів:
- Пошук роботи: як знайти посаду мрії;
- Ефективне резюме: як зацікавити роботодавця;
- Мотивація та поради для успішних співбесід;
- Особистий та професійний розвиток;
- Що думають роботодавці про кандидатів старшого віку.
Всю практичну інформацію для легкого та ефективного пошуку роботи надає засновниця та виконавча директорка кар’єрного порталу Happy Monday Анна Мазур. А допомагають їй запрошені гості: В’ячеслав Лук’янчук і Ніна Дрозд.
Зараз В’ячеслав працює лінкбілдером в ІТ-компанії, а Ніна — блогерка та авторка YouTube-каналу. Досвідом працедавця поділився Дмитро Бондар, CEO ІТ-компанії, у якій працює В’ячеслав.
Подкаст «Перехід бізнесу в онлайн» складається з 3 епізодів:
- Ключові інструменти переходу в онлайн;
- Організація віддалених бізнес-процесів;
- Бізнес-аналітика (оцінка ефективності) та юридичні аспекти переходу в онлайн.
Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що завдяки новим подкастам ініціатива Дія.Цифрова освіта стає доступнішою і ближчою до кожного громадянина.
В межах спільного проєкту з MEGOGO кількість освітніх подкастів із цифрової грамотності буде постійно поповнюватись. Це важливо для досягнення стратегічної мети — навчити 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки.
«Нам вкрай важливо створювати корисні проєкти для широкої аудиторії. Наразі вже запущено шість подкастів із Міністерством цифрової трансформації України. Щоразу ми бачимо, що запит на такий контент лише зростає. А зручний аудіоформат дозволяє отримувати корисну інформацію просто без прив’язки до місця», — додає Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку медіасервісу MEGOGO
Нагадаємо, влітку 2020 року Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум про співпрацю із MEGOGO. Серед спільних проєктів — інклюзивна адаптація освітніх серіалів із цифрової грамотності. Вже опубліковані подкасти у мобільному додатку MEGOGO: