NLP for Good: tune your bot from scratch — нова школа від AI HOUSE та Master of Code Global
NLP for Good: tune your bot from scratch — це нова безплатна школа для студентів ВНЗ, а також інших охочих спеціалістів, на якій слухачі розширять свої знання у сфері NLP, засвоять базис, необхідний для налаштування NLU-моделей для чат-ботів та цифрових помічників. Також на студентів чекає практика в роботі з ML-алгоритмами у telegram-рішеннях:
– викладачі покажуть у live-режимі втілення типового процесу розробки чат-бота з нуля;
– разом з лекторами студенти розберуть кейси налаштування NLU-моделей для ботів і цифрових помічників;
– а також слухачі отримають можливість створити та натренувати власного telegram-бота на прикладі UA Anti Spam Bot — бота, якого створила команда Master of Code, наразі бот самостійно шукає інформацію про «прильоти» і сам себе вдосконалює.

NLP for Good: tune your bot from scratch. School by AI HOUSE x Master of Code Global
“Наразі в Україні певним чином змінилася потреба в спеціалістах, зокрема у сфері штучного інтелекту та машинного навчання: команди перестали суттєво зростати, а відтак потреба у фахівцях без досвіду роботи значно знизилась. Тому зараз особливо важливо підтримувати студентів та молоді таланти, які хочуть почати свій шлях в AI та ML, давати їм практичні знання та навички, щоб вони могли мати у своєму портфоліо конкретні проєкти та дізнаватися більше про актуальні use cases. Це дасть їм поштовх в індустрії, а також допоможе створювати свої продуктові рішення та технології у майбутньому,” — розповідає Богдан Пономар, CEO AI HOUSE.
Практичну школу створено для спеціалістів, які мають рік досвіду в backend-розробці, розуміння ключових методів ML і Python. Плюсом буде лінгвістичний бекграунд (наприклад, досвід роботи перекладачем тощо). Учасники мають володіти англійською мовою на рівні upper-intermediate або вище для засвоєння матеріалу. Щоб стати студентом “NLP for Good: tune your bot from scratch”, необхідно зареєструватися та написати мотиваційний лист. Участь для студентів ВНЗ — безплатна, вартість для інших охочих спеціалістів — донат у розмірі від 800 гривень. Зібрані кошти будуть перераховані на підтримку освітніх ініціатив в Україні та відновлення шкіл, які постраждали від російської агресії.
Серед лекторів школи — експерти-практики з компанії Master of Code: Тетяна Чабанюк, Bot Tuning Chapter Lead, Тарас Охріменко, ML / Rasa NLU Developer, та Дмитро Вакуленко, Conversational Frontend Engineer.
Після відбору заявок до школи потраплять 25 майбутніх учнів. Під час навчання вони створять власного бота, а також натренують його та перетворять на розумного бота за допомогою NLP. Троє найуспішніших студентів отримають можливість персональної консультації щодо карʼєрного зростання від Master of Code.
Заняття в школі триватимуть протягом трьох тижнів, з 21 січня до 4 лютого. Навчання відбуватиметься в інтенсивному форматі, який поєднує онлайн-лекції та live-кодинг. Наприкінці школи студенти та викладачі проведуть офлайн-зустріч, під час якої кожен учень зможе презентувати свій фінальний проєкт. Сама випускна робота являє собою готовий telegram-бот, створений та натренований учнями.
Реєстрація на курс триває до 13 січня, подати заявку можна за цим посиланням: https://www.linkedin.com/events/nlpforgood-tuneyourbotfromscrat7013525309887012864/about/
***
Про AI HOUSE
AI HOUSE — некомерційна організація з розбудови ML/AI-ком'юніті в Україні, яка входить до технологічної екосистеми компанії Roosh. AI HOUSE генерує та реалізує ініціативи для розвитку AI/ML-спільноти, зокрема освітні. Нещодавно команда організувала та провела офлайн-школу у Львові — Machine Learning Autumn School.
Про Master of Code Global
Master of Code Global — IT-компанія, що входить до топ-10 світових лідерів у розробці розмовних рішень із використанням штучного інтелекту. Компанія заснована у 2004 році та має центри розробки в Україні та Північній Америці.
Про Roosh
Roosh — це українська технологічна компанія, яка інвестує і запускає проєкти у сфері машинного навчання та штучного інтелекту. До технологічної екосистеми Roosh входять: венчурна студія Pawa, венчурний фонд Roosh Ventures, некомерційна організація з розбудови ML/AI-комʼюніті в Україні AI HOUSE та освітня онлайн-платформа AI HOUSE CLUB, технологічний університет SET University, R&D компанія Neurons Lab, стартапи Reface та ZibraAI.