Про NDA, авторські права та нейромережі: слухайте новий випуск подкасту від Креативної Практики
Щочетверга в межах подкасту «Креативна Практика про креативні практики» ви можете знайомитись з різними фахівцями з креативної індустрії, щоб дізнатись більше про внутрішні процеси та обговорити актуальні теми, пов'язані з кар'єрою та розвитком у сфері дизайну! Ведучий сезону — Анатолій Попель, CEO CASES та Креативної Практики.
У своїй роботі дизайнери часто зіштовхуються з питанням про авторські права: кому вони належать, якщо проєкт було створено у команді, за яких умов комерційну роботу можна публікувати в портфоліо або що можна вважати за плагіат в дизайні?
Аби відповісти на найактуальніші з них, в новому епізоді нашого подкасту ми запросили до розмови провідних фахівців Українського Національного офісу інтелектуальної власності та інновацій — керівника відділу розвитку креативних секторів економіки Дмитра Дорошенка та адвокатку у справах захисту інтелектуальної власності Юлію Шаповалову.
Вмикайте випуск на улюбленій платформі та дізнавайтеся про ключові концепції авторського права в індустрії:
А якщо хочете більш упевнено знатися на темі авторського права — долучайтеся до безплатного аудіокурсу, який нещодавно почав виходити на платформі.
Нагадаємо, що гостем минулого випуску став Володимир Чернер, CEO агенції New Strategies Group та експерт на онлайн-курсі «Нейромережі для дизайнерів». Під час розмови він розповів про свій досвід використання нейромереж у дизайні та поділився думками про те, як ШІ може змінити майбутнє галузі.