Setapp запускає подкаст для новаторів і креативних підприємців

Нове шоу «Випереджаючи час» досліджує забуті витоки найбільш трансформаційних технологій сучасності.

Setapp, перший незалежний сервіс підписки на програми для Mac, iPhone та iPad від компанії MacPaw, запускає оригінальний подкаст англійською мовою Ahead of Its Time («Випереджаючи час») про невизнаних новаторів, які змінили світ. Подкаст складається з 8 епізодів і досліджує непросту історію походження найпопулярніших технологій сучасності, які були винайдені та забуті, перш ніж змінили світ.

Сьогодні нам як ніколи потрібно надавати пріоритет інноваціям, щоб подолати глобальні виклики та наслідки швидкої цифровізації. Як інноватору вам може бути важко втілити свою ідею в життя або ви навіть можете зазнати невдачі. Проте якщо ви вірите у трансформаційну природу свого винаходу, ви повинні продовжувати, і вдалий час — або обставини — прийдуть.

Олександр Косован, засновник Setapp і СЕО MacPaw

Винахідник програмного забезпечення для розпізнавання обличчя на багато років випереджав конкурентів, але так і не отримав визнання за свою роботу, оскільки ЦРУ тримало проєкт у секреті. Перша рукавичка віртуальної реальності була інноваційною технологією, але стала одним із найбільших провалів в історії ігрової індустрії. А коли керівникам Kodak показали ранній прототип першої цифрової камери, вони категорично відкинули цю ідею.

Кожен епізод — це розмова з винахідниками оригінальних технологій, які виборювали можливість втілити свої ідеї в життя, а також із сучасними новаторами, які спираються на роботу першопрохідців до них. Протягом 25 хвилин слухачі зможуть заглибитись в їхнє минуле, разом пережити їхні моменти еврики та дізнатись про їхні теперішні проєкти, які сьогодні також випереджають час.

Команда Setapp створила подкаст у партнерстві з Pacific Content, провідною компанією зі створення подкастів у Північній Америці. Серед клієнтів Pacific Content — Facebook, Slack, Adobe, Atlassian, Shopify та інші відомі міжнародні компанії.

Робота над подкастом тривала майже рік. Ми хотіли створити цікавий і корисний продукт, який також допоможе нам залучити нові аудиторії до Setapp. Але в теперішній ситуації проєкт набув ще більшої цінності. Це дослідження історії та еволюції технологій через людей, які їх створити. Тож у певному сенсі це історії про людей — не лише винахідників, але й мрійників — і їхню боротьбу за втілення мрії в життя.

Микола Савін, Lead Product Manager в Setapp

Перший епізод подкасту розповідає про історію рукавички віртуальної реальності: від уявної гітари до провалу Nintendo до майбутнього дистанційної хірургії. Це історія про чоловіка на ім’я Том Циммерман, який згадує, як захоплення ідеєю уявної гітари спонукало його до розробки новаторської технології віртуальної реальності, що лягла в основу рукавички Nintendo Power Glove. Далі Боб Крокетт розповідає про те, як хлопець, який кинув коледж, переконав його заснувати компанію віртуальної реальності, що одного дня може змінити модель охорони здоров'я.

Нові епізоди подкасту Ahead of Its Time будуть виходити раз на два тижні по вівторках, починаючи з 12 липня, на Apple, Spotify, Google та інших платформах.

Послухати перший епізод і підписатися на сповіщення про нові можна на сайті.

884