Що ви чули про нонфікшн? Слухати та коментувати подкасти видавництва «Лабораторія» тепер можна у книжковій соцмережі LitCom
30 секунд на реєстрацію у мобільному застосунку заради годин якісного та безкоштовного контенту про книжки. У першій українській сервісній соціальній мережі для книголюбів LitCom почала виходити серія нонфікшн-подкастів видавництва «Лабораторія». Прослуховувати, ділитися з друзями, зберігати у плейлисти, а також коментувати аудіо тут можна абсолютно безкоштовно.
Пілотний випуск «Лабораторії нонфікшн» у LitCom — це 37-хвилинна розмова Олександра Панасюка з імунологом, кандидатом біологічних наук Борисом Донським про наукпоп та особливості «популярної» складової у викладі досягнень науки. Тисніть на трикутник плеєра LitCom, щоб дізнатися більше про книгу Майкла Остергольма та Марка Олшейкера «Смертельний ворог. Людство проти мікробів-убивць».
У LitCom вже також доступні три інші подкасти Олександра Панасюка: з підприємцем, ліцензіатом TEDxKyiv Владиславом Грезєвим, де йдеться про книгу Адама Кехейна «Взаємодія з ворогом. Як працювати з людьми, які не викликають ні довіри, ні симпатій», а також — з президенткою Національної психологічної асоціації України Валерією Палій, в якому обговорюють працю Вівека Мурті «Самотність. Сила людських зв’язків» та із засновником освітньої платформи «Gap Year» Іваном Омеляном, у якому міркують про книгу Александри Картер «Не бійся спитати. 10 кроків до вдалих переговорів».
Попереду в «Лабораторії нонфікшн» на LitCom понад два десятки розмов з журналістами, істориками, бізнесменами, політиками, психологами та вченими. Серед спікерів зокрема — Віталій Портников, Павло Клімкін, Володимир В’ятрович, Оксана Сироїд, Лєна Чиченіна, Олексій Гарань. Прослухати ці аудіо також можна на сайті видавництва та на платформах низки подкастингових сервісів.
Крім подкастів «Лабораторії», у соцмережі LitCom ви можете насолодитися аудіопідбіркою книжкових тізерів від видавництва «Самміт-Книга», а також почути ексклюзивні літкасти про улюблені книжки відомих українців у рубриках «UГолос: Книжкове укриття» та «На слуху», дізнатися більше про більшість книжок зі шкільної програми у рубриці «КрутеЗНО» та до 15 жовтня проголосувати за найцікавішу аудіоісторію про українських письменників у конкурсі «КрутеЗНО-2023».
Про сервіс:
LitCom запрацював у 2022 році як мобільний застосунок, що спеціалізується на книжковому подкастингу. За цей час користувачі створили майже тисячу авторських аудіо про художню літературу, публіцистику та науково-популярні книжки.