Телемарафон “Єдині новини” та його глядачі отримали відзнаку від Фонду “UNITED 24”
Відзнаку створену з бахмутської солі та кримського ракушняка - символів української незламності та віри у велику перемогу - було надано команді новин Starlight Media за значний внесок у благодійні збори для забезпечення армії.
З перших днів мовлення марафону “Єдині новини” частиною його програмування став благодійний QR-код, що використовується для збору коштів на підтримку армії. Так, за час від початку повномасштабного вторгнення, марафоном було реалізовано 8 загальнонаціональних благодійних кампаній і зібрано більше 500 мільйонів гривень.
Великим стратегічним партнером для благодійних зборів марафону від моменту свого започаткування став Фонд “UNITED 24”. За результатами спільних благодійних інформаційних кампаній, Фонд відзначив внесок Марафону спеціальною нагородою. У команді “Єдиних Новин” підкреслюють, що це відзнака всієї країни, адже рівень знання українців про існування Телемарафону стабільно високий — 91%, серед них 78% є його глядачами, 71% — довіряють йому*.
Це наш спільний марафон — всіх українців, які захищають країну зі зброєю в руках і всіх, хто продовжує працювати заради підтримки нашої економіки та армії. Це марафон новинних команд, що працюють заради українського глядача і протидії ворогу, та нашої аудиторії - завжди небайдужої, сильної в своєму прагненні допомогти країні вистояти. Ця відзнака — спільна. Вона ще раз доводить - разом можливо все! Наша новинна команда Starlight Media дякує всій великій аудиторії марафону за цю небайдужість і внесок у наближення нашої перемоги, — коментує Олександр Богуцький, CEO Starlight Media
Крім QR-коду, що розміщується в ефірі цілодобово, благодійні кампанії підтримуються регулярними сюжетами, зверненнями ведучих та публікаціями на діджитал-платформах каналів-творців марафону.
*Дані соціологічного дослідження Gradus Research Company на замовлення Суспільного Мовлення. Дослідження було проведено в межах та завдяки проєкту «Комплексна організаційна трансформація компанії», що фінансується Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку Sida.
Дані VI хвилі дослідження було реалізовано у грудні із вибірковою сукупністю 2500 респондентів віком 18 років і старше, що мешкають на території України (за винятком тимчасово окупованих територій та тих, де йдуть активні бойові дії). Метод збору інформації — самозаповнення анкет у мобільному додатку «GRADUS».