Три українські світлини потрапили до найкращих фото 2024 року за версією The Guardian
Три фотографії з України увійшли до підбірки найвизначніших світлин 2024 року за версією The Guardian, повідомляє Віледж Україна. Загалом у список потрапило 22 фото, серед яких кадри зіткнень проізраїльських і пропалестинських протестувальників у Лос-Анджелесі, замаху на Дональда Трампа під час передвиборчого мітингу та зображення палестинської родини, що вибиралася з-під уламків свого будинку.
Тіла російських солдатів після штурму
Цю фотографію зробили в Харківській області під час наступу на Вовчанськ. Російські війська намагалися штурмувати позиції українських сил, але їхню атаку зупинили FPV-дрони. Фото було зроблено дроном, який зафіксував наслідки атаки.
Татуйовані руки командира
Це фото командира снайперської групи Романа, який повернувся з Франції, щоб захищати Україну. Він керує підрозділами розвідки, мінометними групами та бойовими бригадами на передовій. Татуювання на його руках з написами «помста» та «ненависть» символізують втрати близьких друзів під час війни.
Прощання з бойовою медикинею Іриною Цибух у Львові
Це фото зроблено під час поминок бойової медикині Ірини Цибух, яка загинула 29 травня на Харківському напрямку під час ротації. Ірина була активною волонтеркою і займалася збереженням пам’яті про загиблих.
Інші фото 2024 року від The Guardian доступні за посиланням.