Від козацької доби і до сьогодення: на MEGOGO з’явилася аудіовистава про шлях української держави

До Дня захисників та захисниць України медіасервіс MEGOGO представив аудіовиставу «Шлях», що створена за книгою історика Ярослава Грицака і філософа Олександра Комарова «Шлях становлення української ідентичності». Це 20-хвилина філософська розмова трьох нараторів про історію України: від доби козацтва, що бере свій початок на о. Хортиця, і до часів незалежності.

Режисером проєкту став Влад Троїцький, засновник Центру сучасного мистецтва «Дах» та міжнародного фестивалю «ГогольFest», автором сценарію — Клим. У записі взяли участь актори Марко Галаневич, Тетяна Троїцька, Олег Стефан. До виробництва аудіовистави долучилась також команда MEGOGO Audio.

Послухати аудіовиставу «Шлях» можна абсолютно безкоштовно у мобільному додатку MEGOGO у розділі «Аудіо» на смартфонах на базі iOS і Android та в автомобілях з аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay.

Також аудіовистава «Шлях» стане доповненням до екскурсійної програми на о. Хортиця. Прогулюючись островом, автори проєкту рекомендують слухати виставу на шляху до оновленого пагорба Єдності. Для цього достатньо буде зчитати QR-код на вході до пагорба Єдності та мати при собі навушники. Таким чином, слухачі отримують повний ефект занурення в історичний екскурс.

Нагадаємо, MEGOGO активно розвиває виробництво аудіоконтенту. Цьогоріч у лютому медіасервіс оголосив про запуск власних аудіосеріалів. Серед останніх: «Куренівка: історія київського потопу», «Прип’ять», «Маятник», що присвячений Валерію Лобановському, «Зі мною це не станеться» та «Вісім» із Іреною Карпою.

October 14, 1:19 PM
·
436
MEGOGO
Ukraine
Followed by
9
  • Andrii Iamshanov
  • Валерия Яковенко
  • Анатолий Попель
  • Vitaliy Pismenniy
  • Liliana Kolodka
  • Олег Карапузов
  • +3
Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home