Відкрито прийом заявок на участь в онлайн-курсі з грантового менеджменту для представників креативних індустрій від EU4Culture
EU4Culture надає митцям та дієвцям культури з Вірменії, Азербайджану, Грузії, Республіки Молдова та України можливість отримати доступ до онлайн-курсу з написання грантових заявок. Онлайн-курс має на меті надати фундаментальні знання з цієї теми особам, зацікавленим у подачі заявок на фінансування від ЄС для реалізації культурних заходів та проєктів.
Онлайн-курс проводитиметься англійською мовою з субтитрами українською, вірменською, азербайджанською, грузинською та румунською мовами. Лекції будуть доступні на CASES Media — українській освітній платформі для представників креативних індустрій в Україні та за її межами.
Онлайн-курс, розроблений командою українських експертів, включає наступні теми:
- типи грантів та їхнє значення;
- навички написання грантових заявок та методи пошуку національних та міжнародних партнерів для проєктів;
- стратегії підготовки бюджету та розуміння вимог до юридичної документації;
- ефективна комунікація з інвесторами;
- проєктна звітність.
Щоб отримати доступ до курсу, митці та дієвці культури з країн Східного партнерства повинні заповнити та надіслати форму, яку можна знайти на сайті Чеського центру у Києві. Заявки на участь у курсі можуть подавати митці та діячі культури з України, Вірменії, Азербайджану, Грузії та Республіки Молдова.
Детальну інформацію про процедуру подання заявок можна знайти в інструкції до проєкту.
Після успішного завершення онлайн-курсу учасники отримають сертифікат про проходження курсу.
Кінцевий термін подання заявки — 16 травня 2024 року, 23:59 за центральноєвропейським часом. Відібрані учасники отримають доступ до онлайн-курсу з 25 травня 2024 року.
Із запитаннями щодо онлайн-курсу та процесу подання заявки звертайтеся до координаторки з питань освіти Чеського центру у Києві Катерини Вандич: vandych@czechcentres.cz
EU4Culture з бюджетом 7,85 млн євро — це чотирирічний проєкт, що фінансується Європейським Союзом для підтримки культури та креативних індустрій з особливим акцентом на нестоличні міста та містечка в країнах Східного партнерства. Проєкт реалізується Інститутом імені Ґете (керівник), Чеськими центрами, Данським інститутом культури та Французьким інститутом у Грузії.