Воркшоп з Computer Vision від AI HOUSE для української AI-спільноти. Як доєднатися?

Computer Vision: Roof Footprints Recognition — безплатний офлайн-воркшоп від AI HOUSE, який допоможе зміцнити практичні навички та покращити знання з глибинного навчання, компʼютерного зору та семантичної сегментації з використанням найсучасніших моделей Eff-Unet та YOLOv8.

Воркшоп стане в пригоді всім, хто цікавиться штучним інтелектом та комп’ютерним баченням, а також тим, хто прагне покращити розуміння архітектур Eff-Unet і YOLOv8. Учасники власноруч навчатимуть модель розпізнавати обʼєкти на прикладі дахів будівель: за допомогою фотографій, знятих зі супутника або отриманих з OpenStreetMap.

Детальніше про подію

Computer Vision: Roof Footprints Recognition складатиметься з двох частин: лекція та практична робота з лайф-кодингом. Після воркшопу учасники зможуть поспілкуватися й обговорити отримані результати, поділитися інсайтами.

Спікер — Антон Лютов, AI & ML Engineer у DataArt, має понад 5 років досвіду в галузі Data Science. В робочому бекграунді Антона близько десяти проєктів з використанням моделей класичного машинного навчання, часових рядів і Deep Learning.

Що вивчать слухачі воркшопу?

Комп’ютерне бачення (Computer Vision) — це галузь штучного інтелекту, яка передбачає навчання машини відстеженню, виявленню та визначенню об’єктів, а також реакції на події навколо. Наразі Computer Vision широко застосовується у повсякденному житті та у майбутньому цей тренд зберігатиметься.

Учасники воркшопу матимуть змогу натренувати модель розпізнавати обʼєкти на прикладі дахів будівель (на базі моделей Eff-Unet і YOLOv8). Також слухачі дізнаються більше про архітектуру цих моделей, розберуть кейси їхнього використання, принципи роботи та застосують отримані знання на практиці.

Як доєднатися?

Воркшоп пройде в офлайн форматі 25 лютого в м. Київ. Початок події —14:00, тривалість — 2,5 години та нетворкінг у кінці воркшопу.

Участь безплатна, кількість місць обмежена: 35.

Подайте свою заявку на участь до 18 лютого, заповнивши форму за посиланням: https://www.linkedin.com/events/computervision-rooffootprintsre7028350952722079744/about/.

Воркшоп розроблено для спеціалістів, які мають понад рік досвіду роботи в ML-індустрії, та зокрема з Python. Для комфортного сприйняття інформації необхідний рівень володіння англійською мовою — від Upper-Intermediate. Для практичної роботи учасникам знадобляться власні ноутбуки (з оперативною памʼяттю від 8 Gb) та обліковий запис Google.


***

Про AI HOUSE

AI HOUSE — некомерційна організація, головна мета якої розбудувати та розвивати AI-ком’юніті в Україні. Ми створюємо різноманітні проєкти та події, зокрема освітні, в галузі штучного інтелекту й машинного навчання. AI HOUSE є частиною екосистеми технологічної компанії Roosh.

Про Roosh

Roosh — це українська технологічна компанія, яка інвестує і запускає проєкти у сфері машинного навчання та штучного інтелекту. До екосистеми Roosh входять: венчурна студія Pawa, венчурний фонд Roosh Ventures, некомерційна організація з розбудови ML/AI-комʼюніті в Україні AI HOUSE та освітня онлайн-платформа Gathers, технологічний університет SET University, R&D компанія Neurons Lab, стартапи Reface та ZibraAI.


257
Community
Videos
About Us