Вперше за 10 років Synergy. IT Business & IT Education, – EdTech стартапи у фокусі події
Україна має всі передумови стати лідером з розвитку стартапів у Європі. Цьому активно сприяє Міністерство цифрової трансформації та Український фонд стартапів.
За даними Українського фонду стартапів, в Україні активно розвиваються 1 600+ стартапів.
Попри війну та рецесію, українські стартапи демонструють неймовірну стійкість. З 2020 року їх вартість зросла в 3,3 рази. Вартість українських стартапів у 2022 році оцінювалася у 23,3 млрд євро.
Українські стартапи продовжують розвиватися і створювати інноваційні розробки навіть в умовах повномасштабної війни. Вагоме місце серед них займають EdTech стартапи, які є важливим інструментом трансформації освіти. Адже дають змогу зробити освітній процес сучасним, ефективним і доступним для кожного. Наше завдання – продовжити створювати всі умови для розвитку та масштабування стартапів в Україні. Зокрема, на це спрямова робота Українського фонду стартапів. Також ми продовжуємо вдосконалювати простір Дія.City, щоб стартапи отримували найкращі правові та податкові умови для роботи в Україні", - Михайло Федоров, Віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації.
За EdTech стартапами — майбутнє динамічного розвитку ІТ-освіти в Україні. Цього року вперше на конференції Synergy. IT Business & IT Education вони представили свої напрацювання, унікальні технології та AI-рішення, що розвивають ІТ-освіту.
На Synergy. IT Business & IT Education була можливість познайомитись з неймовірними командами та розробками стартапів, які вже вийшли на світовий ринок, піднімають інвестиції та зростають:
- IT STEP Academy: міжнародний освітній холдинг, який має понад двадцять років досвіду у професійній комп'ютерній освіті. Зараз у його складі 101 філія у 23 країнах, 19 загальноосвітніх шкіл, 6 університетів та 2 ІТ-коледжі. Академія IT STEP є авторизованим центром Microsoft, Cisco та Autodesk. Їх Edmaps – інноваційна платформа у форматі комп'ютерної гри, яка забезпечує збільшення залученості школярів до навчання на 61% та результати на 30%. Їхня дистанційна школа Unicorn стала кращою в Україні двічі поспіль (2022, 2023), а платформою користуються 20 приватних шкіл в Україні.
- GIOS: інтерактивна платформа зі штучним інтелектом спрямована на змішане вивчення математики та розвиток критичного мислення. Вона вже працює з 2020 року, має понад 150 000 підписників та співпрацює з 135 школами. Її гейміфіковані курси та короткі анімаційні відео, схожі на Instagram та TikTok, дозволяють залучити сучасних учнів у навчання. Зараз проєкт масштабується на ринки США та Європи. Крім комерційної діяльності, платформа допомагає українським дітям - ВПО та біженцям, а також школам, які постраждали в результаті повномасштабного вторгнення.
- Softbook: еко-система для онлайн-навчання, ключовими продуктами якої є Softbook LMS та Softbook Cloud. Компанія фокусується на тому, щоб зробити освіту легкою та зрозумілою для всіх. Незалежно від того чи це експерт в своїй ніші, чи компанія, що навчає своїх співробітників, будь-хто може легко налаштувати навчання для своїх студентів та монетизувати свій досвід.
Synergy. IT Business & IT Education - це унікальна платформа для об’єднання EdTech стартапів, лідерів ІТ-бізнесу та державного сектору, представників корпоративної, приватної, державної освіти, експертів та хедлайнерів ІТ-освіти, які мають спільні цінності та розвивають ІТ-освіту в Україні.
Переглянути дискусійну панель Synergy. IT Business & IT Education "EdTech-стартапи: як технології змінюють майбутнє навчання" можна за посиланням.
Захід організовує Асоціація IT Ukraine за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України.