Які українські стартапи виграли BOOST від проєкту “Growth Hacking”?

Проєкт Growth Hacking націлений на розвиток української стартап-екосистеми. Отримавши 168 заявок від українських стартапів, журі відібрало десятку найбільш перспективних. Наша агенція "Айділерс" надасть їм безоплатні маркетингові послуги: розробку позиціонування, створення бренд-айдентики та пітч-деку. Було обрано саме такий пул, оскільки вдало підібрана комунікація та грамотне «пакування» проєкту допоможуть залучити партнерів, інвесторів та клієнтів ще на стадії MVP. 

Pitch Day проходив в інноваційному серці столиці — UNIT.City. Двадцятка півфіналістів пітчила свої проєкти, одразу після чого журі оцінювало їх за такими критеріями:

  • актуальність проблеми;
  • ефективність розв’язання проблеми;
  • потенціал ринку;
  • якість пітчу;
  • потенціал залучення коштів і збереження робочих місць протягом 2024 року.

Проєкт перевершив попередній за масштабом й кількістю півфіналістів та учасників, навіть при тому, що цьогорічний відбір більш вимогливий.

Проєкти, які отримають розробку позиціонування, бренд-айдентики та пітч-деку:

a-Gnostics

Це Shazam для промислового обладнання: корпоративний додаток, що за звуком прогнозує збої у теплових двигунах і електродвигунах, щоб допомогти підприємствам спростити свою роботу та зменшити витрати на обслуговування.

BUD TUT

Апка для пьорфект метчу Будівельників та Забудовників, дає можливість першим знайти роботу за найкращими умовами в 3 кліки.

Cotia

Розумний котячий ошийник, щоб допомогти власникам краще зрозуміти улюбленця на будь-якій відстані та зробити життя кота безпечнішим. Подібно до фітнес браслета, аксесуар одягається на тварину та підключається до мобільного додатку, куди приходить результат роботи ШІ.

FarmHub

Це стартап, що збільшує ефективність ферм на 30%. Пристрій і програмне забезпечення підвищують надої, оптимізують запліднення та вчасно виявляють критичні стани корів.

Komora

Komora store – інтернет-магазин, де виробництва продають залишки матеріалів, які залишились після основного виробництва. Таким чином стартап дає можливість заробітку на тому, що ще вчора потребувало утилізації (відповідно додаткових коштів), а кінцевому клієнту - якісний, або технічний залишок, який буде перероблено на інший виріб.

Lego-Eco brick

Стартап вирішує проблему великих витрат на будівництво. За допомогою Лего-цегли, що схожа на дитячий конструктор будувати стає легше та швидше, що дає максимум результату при мінімумі витрат.

Ochi

Сервіс підписки, який допомагає користувачам контактних лінз замінювати їх завжди вчасно та зручно. І таким чином позбавитись сухості і почервоніння очей.

Rewish

Апка з вішлістом спростить життя вам та вашим близьким та розповість, які маленькі (або немаленькі штуки))) можуть порадувати саме вас і саме зараз.

SelpMe

Найлегший спосіб продати набридлі речі. Просто відправляєте все що треба продати і отримуєте кошти після продажу.

Можна віддати зовсім непотрібні речі, їх відсортують і що можливо – продадуть за комісію, а інше — віддадуть на благодійність чи recycle.

Versi Bionics

Український проєкт, що розробляє біонічний протез руки для людей що втратили кінцівку. Основні проблеми на ринку протезів це: ціна від 20к$, сервісний центр, та функціональність. Все це має на меті вирішити Versi Bionic.


Побачивши кількість заявок цього відбору, ми зрозуміли, що наша гіпотеза щодо великого запиту на маркетинг у стартап-середовищі підтверджується.

Щодо переможців, ми обрали найкращі стартап-проєкти, які зможуть задовольнити запити грантодавця. А саме підвищити кількість робочих місць за наступний рік та зарейзити кошти. Круто, що половина стартапів є hardware, а інша половина software, тож ми маємо змогу попрацювати з обома сегментами», — поділився СЕО «Айділерс», Вадим Гордеєв.

Ініціатива здійснюється за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

485