Sign in
September 30th at 17:00

Безплатний вебінар "Tracking vs AdServing в Campaign Manager 360. Останні оновлення GMP"

У своєму розвитку сервіси Google Marketing Platform не стоять на місці. Тільки за останні пів року Google значно оновив як інтерфейс, так і в функціональні можливості своїх платформ.

На вебінарі «Tracking vs AdServing в Campaign Manager 360» ви дізнаєтеся про головні можливості роботи з продуктом Campaign Manager 360, сервісом, який широко використовується в якості трекінг-платформи на ринку України та за кордоном. Спікери розкажуть про нові типи звітів, канали, формати і інші новинки продукту СМ360, а також про головні оновлення інструменту Display & Video 360.

План вебінару

  • Останні оновлення платформи: що нового в Campaign Manager 360
  • Основні відмінності Tracking і AdServing в CM360
  • Нові рішення для бізнесу в Display & Video 360
  • Нові канали та формати в GMP
  • Корпоративні інструменти та масштабування в GMP

У всіх присутніх буде можливість поставити питання та отримати корисні інсайти в рамках блоку Q & A.

Спікери:

Антон Логонович, GMP products coordinator, Admixer Advertising. Сертифікований фахівець Google Marketing Platform з досвідом роботи у сфері digital marketing понад 6 років. Антон володіє практичним досвідом роботи з інструментами GMP, в першу чергу Search Ads 360 і Campaign Manager 360.

Анна Силенко, GMP products coordinator, Admixer Advertising. Сертифікований фахівець Google Marketing Platform з практичним досвідом роботи у сфері digital понад 9 років. Основний фокус професійної діяльності - розвиток селлерского напрямку Admixer та експертизи ринку програматик-закупівель.

Вебінар безплатний, реєстрація за посиланням https://is.gd/Ty9M4j


Location

For free
Add to calendar

For which professions

Advertising Marketing Digital PPC
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB