Sign in
October 3rd, 2019 at 19:00

Disrupt HR Kyiv IV

Price 1000 
Бунтарська подія Disrupt HR Kyiv IV, яка щороку надихає більше ніж мільйон людей у 166 містах у всьому світі, відбудеться вже 3 жовтня в інноваційному парку UNIT.City!

Це найкорисніші 3 години для вашого професійного та особистісного розвитку.

14 спікерів — експерти, спеціалісти абсолютно різних сфер, люди з великим життєвим досвідом та різним світобаченням матимуть 5 хвилин, щоб поділитися кейсами, знаннями, історіями, стражданнями та врешті факапами в роботі з людьми.

Хто стане спікерами?

  • Ольга Барроссо, HRD Vector Cuatro Group (Іспанія).
  • Cвітлана Павелецька, директор із маркетингових комунікації 1+1.
  • Алла Ідобаєва, керівник із маркетингу та продажу компанії Canon Ukraine.

Та ще 11 спікерів, імена яких ми відкриватимемо вам майже кожного тижня.

Для кого ця подія?

Наше найулюбленіше запитання.

  • Ця подія для всіх, хто працює з людьми, будує команди та хоче розвинути в собі хорошого HR. І це правда! Тож якщо ви не HR — реєструйтеся, вам ця подія розкриє багато секретів.
  • Якщо ви HR, HR-директор, рекрутер та на вас лежить відповідальність за щастя всіх людей у команді — вам на Дізрапт. За натхненням, інформацією про тренди, нові інструменти, почути думки інших спеціалістів про хайринг, адаптацію і тд. і просто зустрітися з колегами. Позначайте цю дату просто зараз у календарі та чекаємо вас, особливо з інших міст України!
  • Якщо ви підприємець або CEO — Disrupt HR ваш «холодний рушник до голови» та можливість зрозуміти, що потрібно вашій команді! Як побудувати хороші відносини зі співробітниками, зростити таланти, створити здорову корпоративну культуру (це зараз не про печиво, якщо що) та врешті-решт як знайти та триматися потім за руку з HR-спеціалістом. Ми розуміємо, як вам важко іноді виконувати роль HR та розумітися на всіх тих розумних словах, але ми не про те. Складної термінології немає, усе зрозуміло, а спікери допоможуть цінними порадами.

Ого! А канапки будуть? :)

Ми, звичайно, жартуємо, але будуть. Ви прийдете до нас після робочого дня, голодні та сумні, а вийдете не тільки обізнаними й натхненними, але й ситими. Усе добре.

Окрім того, буде дуже багато сюрпризів від наших партнерів, усілякі там гарні стікерпаки, блокнотики та багато чого іншого. 

Коли?

  • 3 жовтня
  • 19:00–22:00 чекаємо вас у UNIT.City

І тільки на перші 20 квиточків діє спеціальна ціна!

Ви вже можете бронювати їх тут: http://bit.ly/2XVAWMN

Location

UNIT.City UNIT.City http://unit.city/
Инновационный парк UNIT.City предлагает бизнесу сверхсовременную инфраструктуру, доступ к знаниям и экспертизу.

Address: Kyiv, ул. Дорогожицкая, 1

1000 

Event topics

HR

For which professions

HR
Starts in
3
days
22
hours
58
minutes
41
seconds
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB