Sign in
April 8th at 19:30

Гроші в дизайні

Price 100 
Часто, коли ви лише долучаєтесь до галузі дизайну, то говорити про гроші якось соромно. І соромно відповідати на запитання, скільки ви хочете за свій проєкт, соромно відповідати на запитання, яку хочете зарплату тощо.

А от Саша Кагор про подібне говорити не шаріється, то ми й запросили його поділитись власним баченням того, що в дизайні скільки коштує, і в якому напрямку дизайнери мають змогу заробляти більше.

Лекцію проводить

Саша Кагор — мультидисциплінарний дизайнер з досвідом 16 років та основною спеціалізацією в UX-дизайні. В минулому — графічний дизайнер, власник агенції MEAT Agency, освітнього майданчика MEAT Studies.

Як проходитиме лекція

Щоб уникнути типових проблем онлайн-заходів (на кшталт: сусіди почали ремонт одночасно із заходом, інтернет-провайдер відключав інтернет сусіду, але до купи відключив лектору тощо), ми все тепер робимо у записі. Але під час прем’єри Саша приєднається до чату заходу на сторінці у медіатеці.

Буде цікаво

Дизайнерам, креативним директорам, акаунт-менеджерам, копірайтерам та менеджерам проєктів.

Мова заходу

Українська

Buy ticket

Online broadcast

Гроші в дизайні

100 uah

Location

100 
Add to calendar

Event topics

For which professions

Motion Design Web Design Identics Branding Graphic Design Architectural Design Interior Design Package Design UI Design UX Design Mobile Application Design Industrial Design Navigation Design Product Design Creating a new brand

Wants to go 13

  • Veronika Muhina
  • Anna Paramonova
  • Anna Zinchyn
  • Oxana Klotz
  • Андрій Главацький
  • Evelina Maier
  • +7
The main conference from the case study of Ukraine is back!
→ June 17
→ Live streaming from PMHUB
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB