Sign in
July 16th at 10:00

Хататон 2.0 Hack the Culture

Вже другий рік поспіль, House of Europe, що фінансується ЄС, Goethe-Institut Україна та Digitizing.Space поєднують технологічну та культурні сфери для того, щоб на їх перетині створити нові рішення для українського культурного сектору.

Хататон 2.0 — це 48-годинний ідеатон, що збирає учасників з культурних, технологічних, діджитальних та креативних індустрій, а також підприємців, аби спільно розробити рішення, що трансформують культурні проєкти під реалії пост-пандемії та реалізують нові ідеї на перетині культури та технологій. 

Захід пройде в інтерактивному онлайн-форматі 16-18 липня. Зареєструватись можна до 16 липня включно за посиланням: hatathon.houseofeurope.org.ua

Хататон 2.0 Hack the Culture реалізується у співпраці з House of Europe, Goethe-Institut в Україні та Digitizing.Space за підтримки Європейського Союзу.

Культурна сфера прийняла тяжкий удар пандемії та потребує нових ідей, трансформацій і колаборацій, аби наново віднайти натхнення, сили, та самоідентифікуватись в “новій реальності”. Для цього Хататон 2.0 запрошує до участі: IT-спеціалістів, продуктологів, аналітиків, маркетологів, журналістів та письменників, діячів культурного сектору та менеджерів культурних програм, підприємців креативних індустрій, графічних та веб-дизайнерів, представників НГО різного напрямку діяльності (мистецтво, освіта, бізнес, технології тощо) та неформальної освіти, представників бізнесу та організаторів заходів.

В 2020 році Хататон Hack the Culture, ініційований Goethe-Institut в Україні, став поштовхом для нових партнерств, допоміг віднайти низку антикризових проєктів, та зібрав понад 1300 учасників та 210 ідей, як допомогти галузі пережити кризу пандемії COVID-19. Це був рекордний для ідеатонів та хакатонів показник в Україні, та перший захід такого роду, націлений на культурну сферу. Спільний захід Goethe-Institut Україна та House of Europe було профінансовано Міністерством Федеративної Республіки Німеччини та ЄС в рамках їх відповіді на COVID-19.

Цього року, організатори очікують на рішення для 6 секторів культури: музика, театр, кіно, видавнича справа, візуальне та цифрове мистецтво, урбаністика. Крім того, особливо вітаються й міждисциплінарні рішення, які об’єднують дві та більше індустрії.

Загальний призовий фонд ідеатону – 30 000 євро. Команди з найбільш інновативними та доцільними проєктами можуть виграти призи в 3 000 євро. Автори найцікавіших ідей, які потребують доопрацювання, зможуть отримати підтримку в hatathon.houseofeurope.org.ua.

Реєстрація учасників на Хататон 2.0 триватиме до 16 липня на сайті hatathon.houseofeurope.org.ua. Можна податися командою із вже готовою ідеєю або індивідуально – і пошукати однодумців серед інших учасників, щоби разом пройти шлях від пропозицій до готового рішення.

Location

For free
Add to calendar

For which professions

Urbanism IT Application Development Video Production Creative Management Media PR Communication Marketing Event Management Digital Development Education Directing Project Management
Discount offers end in
5
days
8
hours
6
minutes
18
seconds
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB