October 25th, 2019 at 19:30

Лекція Дмитра Білкуна «З нуля до першого мільйона користувачів»

Price 300 
Дмитро Білкун — product marketing manager в компанії MacPaw. Очолює маркетинг продукту Gemini Photos: Gallery Cleaner — перший великий продукт компанії на iOS. Працює в маркетингу більше 8 років. Спеціалізується на дослідженнях ринку, пошуку попиту, створенні продуктового позиціонування та маркетингової стратегії.

«Створення великого і успішного продукту — довга і непроста пригода. На кожному кроці нас підстерігають проблеми, які потрібно ефективно вирішувати, щоб не потонути в них самих. Гарна новина полягає в тому, що більшість цих проблем передбачувані і вже були так чи інакше вирішені людьми.

При створенні та запуску додатка Gemini Photos, набив неймовірну кількість гуль і отримав тонну досвіду, яким буду ділитися на лекції. Будемо говорити про те, як спланувати роботу і пройти шлях з мінімальними втратами і максимальною віддачею».

Конкретніше розберемо як спроектувати продукт, потрібний ринкові, ідентифікувати/валідувати проблему та порахувати ТАМ/SAM. Навіщо нам взагалі позиціонування та месседжинг. Як вийти на ринок і що робити коли все йде не за планом (а так і буде швидше за все ). Подивимось як створити Go To Market Strategy, якою можна користуватися, та спланувати soft launch здорової людини. Що робити з першими тестами, метриками, грошима і зворотнім зв'язком. Розглянемо 4 Р, про які ми забули, або як меми допомагають заробити мільйон. Та чому не варто обмежувати маркетинг аквізішеном.

Обговоримо:

— Як знайти попит і визначити цільові сегменти ринку;

— Як створити пропозицію для ринку, щоб твій продукт був комусь потрібен;

— Як запустити продукт і почати ефективно вчиться на помилках;

— Як масштабувати продукт до великої історії.

БУДЕ ЦІКАВО: продакт-менеджерам, маркетологам і підприємцям.

Мова виступу: російська.

Реєстрація: https://prjctr.com.ua/events/z-nulya-do-pershoho-milliona-korystuvachiv.html

Location

Projector Projector https://prjctr.com.ua/
Школа Projector — платформа, помогающая профессионалам разного уровня и специализаций развивать системные и точечные навыки в дизайне интерфейсов, графдизайне, разработке, фронт-энде, проджект-менеджменте, интернет-маркетинге, английском языке и тд.

Address: Kyiv, ул. Кожемяцкая, 10

300 
Add to calendar

For which professions

Design Education UI Design UX Design Web Development Visual Communication Communication Marketing
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB