Sign in
February 16th, 2019 at 16:00

Лекція «Обличчя епохи. Зупинка перша — Середньовіччя»

Price 300 
Представляємо новий напрямок подій «Art projector»: лекції та неформальні зустрічі з митцями.

Лекції митців, які не тільки є відображенням культури своєї епохи, а й штурманами процесів, що відбуваються в мистецькому середовищі України та поза її межами.

Представляємо новий напрямок подій «Art projector»: лекції та неформальні зустрічі з митцями.

Лекції митців, які не тільки є відображенням культури своєї епохи, а й штурманами процесів, що відбуваються в мистецькому середовищі України та поза її межами.

Natalia Kryvda — професор, доктор філософських наук Київський національний університет імені Тараса Шевченка (офіційна), академічний директор Edinburgh Business School Eastern Europe, експерт Український культурний фонд.

Культура має розглядатися як ціннісно-процесуальний феномен — простіше кажучи, важливо те, що культура продукує і демонструє світові (феномени, явища) і те, як це відбувається (процеси). Культура зажди тяглість, в кожній епосі є рудименти, залишки попередніх культур і зародки, зерна нових, ще небачених світів. Які зерна києво-руської культури проросли і проростають в нас? Чому на хорах Софіївського собору орнаменти сарматів? Чому шотландці обожнюють правнучку (?) Ярослава? Що стало однією з основ державної політики князів? Які візуальні ряди прийшли з Візантії та Скандинавії, а що збереглося з найархаїчніших часів неоліту?

Та найголовніше – навіщо нам це все знати та чи допоможуть ці знання у створенні чи розшифруванні візуальних, ментальних змістів навколо?

Будемо говорити про характерні риси формування української культури — про що думали, писали, що цінували давні предки та як це сформувало сучасних НАС.

Обговоримо:

— В чому сутність середньовічної культури на київських землях?

— Основні ментальні конструкції, моделі простору і часу, ідентичність;

— Державу і шлюб;

— Стратегії влади і примусу;

— Ключові візуальні тенденції;

— Що любили і ненавиділи наші предки, що ми успадкували від них?

Буде корисно:

— митцям;

— дизайнерам;

— арт-менеджерам;

— іншим діячам креативного сектору.

16 лютого (субота), 16:00, Projector, вул. Воздвиженска, 34а.

Вартість — 300 грн

Реєстрація: https://prjctr.com.ua/events/oblichchya-epohi-zupynka-persha-serednovichchya.html

Speaker

Natalia Kryvda

Location

Projector Projector https://prjctr.com.ua/
Школа Projector — платформа, помогающая профессионалам разного уровня и специализаций развивать системные и точечные навыки в дизайне интерфейсов, графдизайне, разработке, фронт-энде, проджект-менеджменте, интернет-маркетинге, английском языке и тд.

Address: Kyiv, ул. Кожемяцкая, 10

Organizer

300 
Add to calendar

Organizer

Projector

Event topics

Art
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB