Sign in
July 18th at 17:37

Лекція Вадима Гріна «Пригоди продукт-дизайнера в Європі»

Price 300 
Вадим Грін — senior product designer в компанії Groupon. Працював у компаніях MacPaw, Trinetix та EPAM. З 2016 живе і працює в Берліні, став співзасновником одного з перших Digital Healthcare проектів на теренах України. Допомагав у розвитку місцевим стартапам та співпрацює з великими інтернаціональними компаніями Groupon, OLX. Автор багатьох публікацій присвячених індустрії дизайну, журналіст-фрілансер в Telegraf.design. Портфоліо лектора.

«Ні, я не стану агітувати вас їхати працювати до ЄС або США, не буду розказувати про найлегші способи знайти роботодавця. Проте обов'язково розкажу як проходять співбесіди та чого чекають від продукт-дизайнерів європейські та американські компанії. І це буде лише один зі способів занурення в специфіку роботи західних компаній».

Ми поговоримо про фундаментальні відмінності продукт-дизайну в Європі та в Україні. Знайдемо відповіді на питання: куди має розвиватися продукт-дизайнер, чого вчитися та що робити задля розширення власної експертності, хто такі продукт-дизайнери, що вони роблять та за що відповідальні?

Розберемося з тим, як налаштовані дизайн-процеси та комунікація між дизайнерами та іншими спеціалістами в різноманітних компаніях: від маленьких стартапів до великих інтернаціональних корпорацій.

Обговоримо:

— дизайн-кухня західних компаній: процеси, ієрархія, критика, конкуренція, співбесіди, відповідальність;

— прогнози розвитку європейського ринку цифрового продукт-дизайну;

— рекомендації для успішної кар'єри;

— специфіка роботи фрілансером у Європі;

— чому Україна це новий Дикий Захід.

БУДЕ ЦІКАВО — дизайнерам, які прагнуть до саморозвитку та розширення експертності в розробці цифрових продуктів; які працюють на західні компанії, або планують співпрацю з західними роботодавцями; які хочуть переїхати у Європу чи США. А також, спеціалістам залученим до налагодження комунікаційних процесів, які воліють перейняти досвід західних колег.

Location

Projector Projector https://prjctr.com.ua/
Школа Projector — платформа, помогающая профессионалам разного уровня и специализаций развивать системные и точечные навыки в дизайне интерфейсов, графдизайне, разработке, фронт-энде, проджект-менеджменте, интернет-маркетинге, английском языке и тд.

Address: Kyiv, ул. Кожемяцкая, 10

Organizer

300 

Organizer

Projector

For which professions

Design Education Art Direction UI Design UX Design Communication SEO
Before the conference left
8
days
13
hours
53
minutes
25
seconds
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB