Sign in
July 18th at 17:37

Лекція Вадима Гріна «Пригоди продукт-дизайнера в Європі»

Price 300 
Вадим Грін — senior product designer в компанії Groupon. Працював у компаніях MacPaw, Trinetix та EPAM. З 2016 живе і працює в Берліні, став співзасновником одного з перших Digital Healthcare проектів на теренах України. Допомагав у розвитку місцевим стартапам та співпрацює з великими інтернаціональними компаніями Groupon, OLX. Автор багатьох публікацій присвячених індустрії дизайну, журналіст-фрілансер в Telegraf.design. Портфоліо лектора.

«Ні, я не стану агітувати вас їхати працювати до ЄС або США, не буду розказувати про найлегші способи знайти роботодавця. Проте обов'язково розкажу як проходять співбесіди та чого чекають від продукт-дизайнерів європейські та американські компанії. І це буде лише один зі способів занурення в специфіку роботи західних компаній».

Ми поговоримо про фундаментальні відмінності продукт-дизайну в Європі та в Україні. Знайдемо відповіді на питання: куди має розвиватися продукт-дизайнер, чого вчитися та що робити задля розширення власної експертності, хто такі продукт-дизайнери, що вони роблять та за що відповідальні?

Розберемося з тим, як налаштовані дизайн-процеси та комунікація між дизайнерами та іншими спеціалістами в різноманітних компаніях: від маленьких стартапів до великих інтернаціональних корпорацій.

Обговоримо:

— дизайн-кухня західних компаній: процеси, ієрархія, критика, конкуренція, співбесіди, відповідальність;

— прогнози розвитку європейського ринку цифрового продукт-дизайну;

— рекомендації для успішної кар'єри;

— специфіка роботи фрілансером у Європі;

— чому Україна це новий Дикий Захід.

БУДЕ ЦІКАВО — дизайнерам, які прагнуть до саморозвитку та розширення експертності в розробці цифрових продуктів; які працюють на західні компанії, або планують співпрацю з західними роботодавцями; які хочуть переїхати у Європу чи США. А також, спеціалістам залученим до налагодження комунікаційних процесів, які воліють перейняти досвід західних колег.

Location

Projector Projector https://prjctr.com.ua/
Школа Projector — платформа, помогающая профессионалам разного уровня и специализаций развивать системные и точечные навыки в дизайне интерфейсов, графдизайне, разработке, фронт-энде, проджект-менеджменте, интернет-маркетинге, английском языке и тд.

Address: Kyiv, ул. Кожемяцкая, 10

Organizer

300 

Organizer

Projector

For which professions

Design Education Art Direction UI Design UX Design Communication SEO
Before the conference left
10
days
22
hours
15
minutes
34
seconds
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB