Sign in
January 23rd at 19:30

Лекція Юлії Захарченко «Формування Growth Mindset»

Price 300 
Юлія Захарченко — співзасновниця консалтингу I+J, операційна директорка школи Bird in Flight, авторка та кураторка курсів Project та Account Management. Раніше займала позицію операційної/аккаунт директорки креативної агенції VGNC.

В нашому швидко змінюваному та динамічному житті командам не завжди легко підтримувати ефективність своєї роботи. Що ж ми можемо зробити, щоб допомогти своїй команді розвиватися, рости і, в кінцевому рахунку, забезпечувати результати, яких вона прагне? Згідно концепції Керол Двек (професору Стендфордського університету), якщо ми прагнемо досягнення успіху своєї команди, потрібно невпинно розвивати в ній мислення постійного росту та розвитку.

Мислення розвитку (Growth Mindset) — це розуміння того, що ми можемо розвивати свої здібності та інтелект. Дослідження показали, що наші неявні переконання щодо природи інтелекту можуть мати великий вплив на наші досягнення. Формування середовища, орієнтованого на розвиток, є ключовим фактором в досягненні успіху, але не єдиним. Існує велика кількість різних стратегій та інструментів, які можуть допомогти на шляху зрощення культури Growth Mindset.

На лекції обговоримо:

— Два типи мислення від Керол Двек;

— Розвиток індивідуального та командного Growth Mindset;

— Поняття трансактивної пам'яті та її розвиток;

— Значення креативності та інноваційності в роботі команд;

— Фасилітацію навчання команд.

Буде цікаво:

— лідерам компаній, які прагнуть побудувати в організації систему розвитку;

— лідерам департаментів, HR-менеджерам та всім учасникам команд, які прагнуть сформувати культуру Growth Mindset у власних командах.

Мова виступу: українська.

Реєстрація: https://prjctr.com.ua/events/formuvannya-growth-mindset.html 

Location

Projector Projector https://prjctr.com.ua/
Школа Projector — платформа, помогающая профессионалам разного уровня и специализаций развивать системные и точечные навыки в дизайне интерфейсов, графдизайне, разработке, фронт-энде, проджект-менеджменте, интернет-маркетинге, английском языке и тд.

Address: Kyiv, ул. Кожемяцкая, 10

Organizer

300 
Add to calendar

Organizer

Projector

For which professions

IT Event Management HR Strategy and execution
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB