September 6th, 2019 at 10:00

Маркетинг дизайн студії

Price 7000 
Триденний практикум з пошуку маркетингових інструментів для власників і менеджерів дизайн студій.

Кожного дня ми робимо вибір: яке авокадо купити на ринку, у якій кав’ярні взяти каву і на який фестиваль піти. Та якщо вибір продуктів це вже звична справа, то вибір дизайн-студії — задача не з простих. Тож наш клієнт заходить на десятки сайтів студій і намагається знайти «саме ту», але натомість бачить одні лише «молоді компанії, що динамічно розвиваються...». Це ніяк не допомагає клієнту з вибором.

Основна задача цього практикуму — сформулювати саме ті унікальні характеристики вашої студії/агенції, які відрізняють її від інших та цінуються клієнтом. Для цього розберемося: хто саме наш ідеальний клієнт, що ми продаємо, окрім дизайну і програмування та як ми повинні вести комунікацію з клієнтом.

У результаті визначимо позиціонування, цінності та аргументи співпраці з вами, що цінні саме для вашого клієнта. Увесь отриманий матеріал структуруємо у формі прототипу головної сторінки сайту вашої студії.

Кому буде корисно:

  • власникам та керівникам веб-студій, агенцій та продакшенів, які мають бажання виявити, що відрізняє їх студію від інших, що цінне для їх клієнтів та відкріти для себе нови каналі продажів;
  • менеджерам веб-студій, агенцій та продакшенів, що хочуть навчитися презентувати студію клієнтам, продавати послуги та підвищувати лояльність клієнтів;
  • тим, хто планує відкрити власну справу у сфері digital послуг та хочу відразу зробити все вірно.

Куратор практикуму:

Євген Кудрявченко — засновник та керівник однієї з найуспішніших веб-студій України Vintage Web Production — 10 років на ринку, більш ніж 400 виконаних проектів та безліч міжнародних нагород.

6 – 8 вересня (п'ятниця—неділя), 10:00 – 18:00, Projector, вул. Кожум'яцька, 10.

Вартість:

early (перші 10 квитків) — 7000 грн

late — 8000 грн

Реєстрація: https://prjctr.com.ua/marketing-design-studio.html

Location

Projector Projector https://prjctr.com.ua/
Школа Projector — платформа, помогающая профессионалам разного уровня и специализаций развивать системные и точечные навыки в дизайне интерфейсов, графдизайне, разработке, фронт-энде, проджект-менеджменте, интернет-маркетинге, английском языке и тд.

Address: Kyiv, ул. Кожемяцкая, 10

7000 
Add to calendar

Event topics

For which professions

Creative Management
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB