Sign in
May 29th, 2019 at 10:00

Пошукова оптимізація

Price 200 
29 травня IAB Ukraine проводить лекції на тему “Пошукова оптимізація” у рамках освітніх заходів про performance marketing.

Дмитро Клюшник, Head of SEO iProspect Ukraine, лектор від комітету performance IAB Ukraine, розповість як налагодити ефективну пошукову оптимізацію і забезпечити цільовий трафік у довгостроковій перспективі.

До участі запрошуємо digital маркетологів, керівників відділу маркетингу та інших фахівців, які розуміють, що таке реклама в інтернеті, але не мають особливого практичного досвіду і знань у пошуковій оптимізації. Ви дізнаєтеся 4 основні складові SEO, local SEO, а також чого чекати від приходу Mobile.

Щоб зареєструватися та оплатити участь, перейдіть за посиланням.

До 22 травня актуальна знижена ціна Early bird — 200 грн, після квиток коштуватиме 300 грн. 

Speaker

Дмитро Клюшник iProspect Ukraine Head of SEO iProspect Ukraine

Location

HUB 4.0 HUB 4.0 http://4hub.com.ua
HUB 4.0 – инновационное пространство на Подоле. Единственная в Киеве Галерея инноваций, образовательный центр и конференц-зона, коворкинги и cospace. Мы верим в силу нетворкинга и создаем условия для развития ваших идей. В комьюнити инноваторы, программисты, стартапы, дизайнеры, digital-специалисты, мейкеры. HUB 4.0 – это 1750 кв м, 200+ рабочих мест, 5 коворкингов, 4 конференц-зала, закрытые smart-офисы и переговорные комнаты. Каждый месяц пространство посещают до 17 тысяч гостей, а конференц-зона принимает 70+ мероприятий.

Address: Kyiv, пер. Ярославский 1/3

Organizer

200 
Add to calendar

Organizer

IAB Ukraine

For which professions

Marketing Digital
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB