Sign in
March 20th at 10:00

Семінар Multi Local Folk / весна-літо 2020

Price 3500 
Семінар агенції Trend Union буде корисним дизайнерам різних напрямків, декораторам, маркетологам, рекламістам, арт-директорам, фотографам та будь-кому, хто працює з предметами, образами та сенсами.

В програмі:

Folklore – глобальний тренд та споживацькі настрої у сфері моди, дизайну, лайфстайл
Home 2020 – глобальні тренди в інтер'єрному дизайні
Презентація кольорів Genesis
Презентація трендів у сфері Street /Active Wear

Традиційно зустрічаємо весну презентацією глобальних трендів від авторитетної агенції Trend Union та квітковою інсталяцією LoraShen.

Агенція Trend Union відкриває завісу майбутнього та дає в руки фахівців знання, необхідні для того, щоб не слідувати ринку, а його випереджати.

Реєстрація: https://goo.gl/NtPTFp

Квитки також можна придбати онлайн ➡ http://bit.do/eKxzG

Герт ван де Кеукен представить аналіз глобальних трендів сезону весна/літо 2020 та розповість, як в найближчі два роки зміниться мода в одязі, аксесуарах, інтер'єрах, якими будуть образи, силуети, фактури та кольорова палітра, як зміняться споживацькі звички та настрої в суспільстві.

Семінар відбудеться в форматі надихаючої презентації з авторськими коментарями та переглядом півгодинного фільму. Захід буде супроводжуватися синхронним перекладом.

Multi Local Folk

Фольклор – це наша уява про самих себе та відчуття приналежності. Це художнє самовираження та відбиток часу. Фольклор є одночасно локальним і глобальним, особистим і універсальним. Він поєднує в собі старе та нове і, таким чином, стає прекрасною іллюстрацією нашої спільної візуальної, емоційної та побутової історії.

Фольклор – це старовинне підґрунтя для народження нових сенсів. Це дзеркало культури, проекція розуму, ключ до кращого розуміння суспільства. Костюми – це живі скарби зникаючих культур. Це нескінченні архіви, які слід досліджувати, як моделі натхнення та розуміння сенсів.

Home 2020

Новим фокусом та захопленням в інтер’єрі майбутнього стає колір. Лі Еделькорт вважає, що жага до кольорів тільки розпочинається. І в наступному десятилітті вона зростатиме. Кольори впливатимуть на споживачів і робитимуть їх щасливішими. “Побоювання кольорів поступово змінюється на радість експериментів з ними. Сплеск жовтого може пробудити кімнату, сіра тінь – доповнити простір, а рожевий відтінок може змусити людей посміхнутися”.

Спікер:

Герт Ван Де Кеукен, креативний директор агенції Trend Union (Париж, Франція) розповість про глобальні тренди сезону весна/літо 2020 сфері дизайну, моди та стилю життя.

З моменту заснування Trend Union (а це вже понад тридцять років) Герт працює пліч-о-пліч з легендарною Лі Еделькорт.

Trend Union

Агенція Trend Union під керівництвом легендарної трендфокастерки Лідевью Еделькорт вже понад 30 років залишається лідером у сфері прогнозування глобальних трендів. Trend Union консультує великі бізнеси, від моди й інтер'єрного дизайну до автопрому, банків і ритейлу.

Серед клієнтів тренд-бюро такі гіганти, як Camper, Cerruti, Disney, Estée Lauder, Galeries Lafayette, GAP, Jean Patou, L'Oréal, Mattel, Marks & Spencer, Rubelli, Seibu, Seiko, Siemens, Shiseido і Whirlpool.

Трендбуки, створені фахівцями Trend Union, використовують найуспішніші компанії – від H&M і Zara до Armani, Prada і Zegna.

Лі Еделькорт

Одна з найвідоміших та найвпливовіших трендфокастерів у світі. З 1980 року займається глибинним аналізом соціокультурних процесів та успішно прогнозує тренди в моді, кольорах, матеріалах, в інтер'єрному дизайні та в стилі життя.

Лі Еделькорт – інтуїт та мислитель. Вона багато подорожує та відстежує еволюцію процесів, які впливають на концепції, кольори, продукти й послуги.

У 2003 році журнал TIME включив Лі Еделькорт в список 25 найвпливовіших людей у світі. З 2015 року вона є деканом Інноваційного Гібридного Факультету в Parsons School в Нью-Йорку.

Семінар відбудеться в рамках проекту «Авангард: у пошуках четвертого виміру».

Реєстрація: https://goo.gl/NtPTFp

Квитки також можна придбати онлайн ➡ http://bit.do/eKxzG

M17 Contemporary Art Center

Київ, вул. Антоновича, 102-104

Організатори семінару: агенція Creapro, компанія LoraShen

За підтримки: M17 Contemporary Art Center, видавництво Rodovid Press, Бутик-отель "Воздвиженский"

Контакти:

+38 067 239 60 06, +38 067 320 18 69, +38 050 312 90 89

ts@creapro.ua, oy@creapro.ua

Location

M17 Contemporary Art Center M17 Contemporary Art Center http://m17.kiev.ua
Центр современного искусства

Address: Kyiv, ул. Антоновича 102-104

Organizer

3500 

Organizer

Creapro

For which professions

Advertising Communication Branding Art Direction Marketing Strategy Analytics Visual Communication Creative Management Industrial Design Creative Illustration Marketing
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB