Вхід
20 березня о 10:00

Семінар Multi Local Folk / весна-літо 2020

Ціна 3500 
Семінар агенції Trend Union буде корисним дизайнерам різних напрямків, декораторам, маркетологам, рекламістам, арт-директорам, фотографам та будь-кому, хто працює з предметами, образами та сенсами.

В програмі:

Folklore – глобальний тренд та споживацькі настрої у сфері моди, дизайну, лайфстайл
Home 2020 – глобальні тренди в інтер'єрному дизайні
Презентація кольорів Genesis
Презентація трендів у сфері Street /Active Wear

Традиційно зустрічаємо весну презентацією глобальних трендів від авторитетної агенції Trend Union та квітковою інсталяцією LoraShen.

Агенція Trend Union відкриває завісу майбутнього та дає в руки фахівців знання, необхідні для того, щоб не слідувати ринку, а його випереджати.

Реєстрація: https://goo.gl/NtPTFp

Квитки також можна придбати онлайн ➡ http://bit.do/eKxzG

Герт ван де Кеукен представить аналіз глобальних трендів сезону весна/літо 2020 та розповість, як в найближчі два роки зміниться мода в одязі, аксесуарах, інтер'єрах, якими будуть образи, силуети, фактури та кольорова палітра, як зміняться споживацькі звички та настрої в суспільстві.

Семінар відбудеться в форматі надихаючої презентації з авторськими коментарями та переглядом півгодинного фільму. Захід буде супроводжуватися синхронним перекладом.

Multi Local Folk

Фольклор – це наша уява про самих себе та відчуття приналежності. Це художнє самовираження та відбиток часу. Фольклор є одночасно локальним і глобальним, особистим і універсальним. Він поєднує в собі старе та нове і, таким чином, стає прекрасною іллюстрацією нашої спільної візуальної, емоційної та побутової історії.

Фольклор – це старовинне підґрунтя для народження нових сенсів. Це дзеркало культури, проекція розуму, ключ до кращого розуміння суспільства. Костюми – це живі скарби зникаючих культур. Це нескінченні архіви, які слід досліджувати, як моделі натхнення та розуміння сенсів.

Home 2020

Новим фокусом та захопленням в інтер’єрі майбутнього стає колір. Лі Еделькорт вважає, що жага до кольорів тільки розпочинається. І в наступному десятилітті вона зростатиме. Кольори впливатимуть на споживачів і робитимуть їх щасливішими. “Побоювання кольорів поступово змінюється на радість експериментів з ними. Сплеск жовтого може пробудити кімнату, сіра тінь – доповнити простір, а рожевий відтінок може змусити людей посміхнутися”.

Спікер:

Герт Ван Де Кеукен, креативний директор агенції Trend Union (Париж, Франція) розповість про глобальні тренди сезону весна/літо 2020 сфері дизайну, моди та стилю життя.

З моменту заснування Trend Union (а це вже понад тридцять років) Герт працює пліч-о-пліч з легендарною Лі Еделькорт.

Trend Union

Агенція Trend Union під керівництвом легендарної трендфокастерки Лідевью Еделькорт вже понад 30 років залишається лідером у сфері прогнозування глобальних трендів. Trend Union консультує великі бізнеси, від моди й інтер'єрного дизайну до автопрому, банків і ритейлу.

Серед клієнтів тренд-бюро такі гіганти, як Camper, Cerruti, Disney, Estée Lauder, Galeries Lafayette, GAP, Jean Patou, L'Oréal, Mattel, Marks & Spencer, Rubelli, Seibu, Seiko, Siemens, Shiseido і Whirlpool.

Трендбуки, створені фахівцями Trend Union, використовують найуспішніші компанії – від H&M і Zara до Armani, Prada і Zegna.

Лі Еделькорт

Одна з найвідоміших та найвпливовіших трендфокастерів у світі. З 1980 року займається глибинним аналізом соціокультурних процесів та успішно прогнозує тренди в моді, кольорах, матеріалах, в інтер'єрному дизайні та в стилі життя.

Лі Еделькорт – інтуїт та мислитель. Вона багато подорожує та відстежує еволюцію процесів, які впливають на концепції, кольори, продукти й послуги.

У 2003 році журнал TIME включив Лі Еделькорт в список 25 найвпливовіших людей у світі. З 2015 року вона є деканом Інноваційного Гібридного Факультету в Parsons School в Нью-Йорку.

Семінар відбудеться в рамках проекту «Авангард: у пошуках четвертого виміру».

Реєстрація: https://goo.gl/NtPTFp

Квитки також можна придбати онлайн ➡ http://bit.do/eKxzG

M17 Contemporary Art Center

Київ, вул. Антоновича, 102-104

Організатори семінару: агенція Creapro, компанія LoraShen

За підтримки: M17 Contemporary Art Center, видавництво Rodovid Press, Бутик-отель "Воздвиженский"

Контакти:

+38 067 239 60 06, +38 067 320 18 69, +38 050 312 90 89

ts@creapro.ua, oy@creapro.ua

Локація

M17 Contemporary Art Center M17 Contemporary Art Center http://m17.kiev.ua
Центр современного искусства

Адреса: Київ, ул. Антоновича 102-104

Організатор

3500 

Організатор

Creapro

Місце проведення

M17 Contemporary Art Center M17 Contemporary Art Center На мапі

Для яких професій

Рекламна коммуникація Брендинг Арт-дирекшн Маркетингова стратегія Аналітика Візуальні комунікації Креативний менеджмент Промисловий дизайн Креатив Ілюстрація Маркетинг
Завантажити

Можна завантажувати фото в форматі PNG та JPG. Максимальный розмір: 5МБ