January 30th, 2019 at 19:00

Що змінилося в 2019? Нові звички споживача, інструменти маркетингу і тренди дизайну

30 січня відбудеться лекція Олени Потієнко, директора зі стратегій в бутік-агенції Uptimal, та Ольги Оксамитної, співзасновниці та креативного директору Brand Loft Agency, на тему «Що змінилося в 2019? Нові звички споживача, інструменти маркетингу і тренди дизайну».

Олена Потієнко — підприємець, директор зі стратегій в бутік-агенції Uptimal, ментор маркетологів початківців, автор каналу @lena_recommends. У минулому — керівник відділу стратегії в KOSMO, керівник департаменту маркетингу в Ruta.

Ольга Оксамитна — співзасновниця та креативний директор Brand Loft Agency, в якому за останні 2 роки було створено більше 500 проектів з брендингу та дизайну упаковки (деякі з них потрапили в рейтинги міжнародних видань Favorite Design, Packaging of the world та отримали нагороди Ukrainian Creative Week). У минулому — арт-директор великих національних ритейл-брендів.

Основні теми лекції

  • 12 нових поведінкових звичок українського споживача.
  • Який маркетинг потрібен сучасному споживачу.
  • Must-have інструменти в 2019 році.
  • Нові упаковка та брендинг, що продають.
  • Візуальні переваги для різних поколінь і як їх враховувати.

Реєстрація

Коли: 30 січня о 19:00

Де: креативний простір UNDERHUB (м. Кловська, вул. Мечникова, 3)

Speakers

Олена Потієнко Підприємець, директор зі стратегій в бутік-агенції Uptimal, ментор маркетологів початківців, автор каналу @lena_recommends. У минулому — керівник відділу стратегії в KOSMO, керівник департаменту маркетингу в Ruta.
Ольга Оксамитна Співзасновниця та креативний директор Brand Loft Agency, в якому за останні 2 роки було створено більше 500 проектів з брендингу та дизайну упаковки (деякі з них потрапили в рейтинги міжнародних видань Favorite Design, Packaging of the world та отримали нагороди Ukrainian Creative Week). У минулому — арт-директор великих національних ритейл-брендів.

Location

UNDERHUB UNDERHUB http://underhub.ua
UNDERHUB — це креативний простір з коворкінгом. У нас ви можете орендувати зали для власних заходів.

Address: Kyiv, вул. Мечникова, 3

Organizer

Add to calendar

Organizer

UNDERHUB

Event topics

For which professions

Marketing Strategy Marketing

Going 2

  • Антон Горбатюк
  • Valeriia Yakovenko
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB