Sign in
April 15th at 19:30

Як створювати дизайн-кейси

Price 100 
Ось вам таємниця, яку нам повідали рекрутери до відділів дизайну: коли вони шукають дизайнерів, то понад усе звертають увагу на ваше портфоліо і на те, як в ньому оформлені роботи.

На умовах анонімності Анастасія Єгоренкова, HR з агенції Postmen, розповіла нам про те, що дуже важливо, щоб в портфоліо дизайнера роботи були не лише відповідні за типом, але й оформлені у вигляді дизайн-кейсів.

Тож ми вирішили з’ясувати, як оформлювати дизайн-кейси так, щоб вони були вах-вах-вах. Для цього ми звернулись до наших партнерів, команди League Design Agency, яку Behance відзначає як одну з найпопулярніших дизайн-команд України.

Вони погодились розповісти нам рецепт крутих дизайн-кейсів на умовах цілковитої таємності. Всі явки, паролі, прийоми.

  • Про що треба писати в дизайн-кейсі.
  • Як його візуально оздобити.
  • Де підглядати вдалі прийоми.
  • Чого уникати.
  • Що робити, щоб отримувати більше переглядів та відзнак.

Ми все зняли на камеру, і тепер готові ділитися набутими інсайтами зі світом.

Лекцію проводять

  • Юлія Замятіна — тімлід команди графічного дизайну в League Design Agency. Має досвід роботи понад 4 роки. Працювала як у продуктовому дизайні, так і, наразі, в агенції, з клієнтськими проєктами. Портфоліо Юлії — за посиланням: https://www.behance.net/Julia_March.
  • Антон Букорос — графічний дизайнер в League Design Agency. Має досвід роботи понад півтора року. Закінчив бакалаврат та магістратуру з графічного дизайну в Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука. Портфоліо Антона — за посиланням: https://www.behance.net/a-bukoros. До речі, першим проєктом Антона в League Design Agency був концепт айдентики для київського музичного холу Tarilka. Саме за цей проєкт агенція отримала нагороду Best of Behance.

Як проходитиме лекція

Щоб уникнути типових проблем онлайн-заходів (на кшталт: сусіди почали ремонт одночасно із заходом, інтернет-провайдер відключав інтернет сусіду, але до купи відключив лектору тощо), ми все тепер робимо у записі. Але під час прем’єри лектори приєднаються до чату заходу на сторінці в медіатеці.

Буде цікаво

Графічним дизайнерам та вебдизайнерам.

Мова заходу

Російська

Buy ticket

Location

100 
Add to calendar

Event topics

For which professions

Web Design Graphic Design Package Design UI Design UX Design Mobile Application Design Product Design
The main conference from the case study of Ukraine is back!
→ June 17
→ Live streaming from PMHUB
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB