Нейромережі для дизайнерів: від генерації ідей до готових рішень
Що ви отримаєте на воркшопі?
Ви зможете створювати подібне
Кому стане в пригоді
Програма воркшопу
Вступ та знайомство.
Визначення штучного інтелекту (AI) та його основні принципи. Види нейромереж та їхні функції. Генеративний штучний інтелект (GAI): що це таке і як він працює.
Знайомство з базою нейромереж.
Основні текстові генеративні ШІ та їхні можливості. Огляд платних і безоплатних рішень для роботи з текстом. Порівняння популярних інструментів: ChatGPT, Claude та інших. Рекомендації щодо вибору текстового GAI залежно від задач.
Основні фото генеративні ШІ та їхні функції. Огляд популярних інструментів: Freepik, Midjourney, Magnific AI та інші. Порівняння характеристик різних фото GAI. Аналіз більш як 20 нейронних мереж для створення зображень.
Основні відео генеративні ШІ та їхні можливості. Огляд ключових інструментів: Runway та Kling. Порівняння характеристик різних відео GAI, включно з Hailuo та Luma. Унікальні рішення: Viggle, LTX Studio, Krea AI, Pixverce та їхні особливості. Аналіз близько 20 нейронних мереж для створення та обробки відео.
Основні аудіо генеративні ШІ та їхні можливості. Використання GAI для дубляжу. Створення музики за допомогою нейромереж: огляд популярних рішень. Інші застосування аудіо GAI: озвучка, синтез звуку, створення ефектів.
Обговорення висновків, Q&А-сесія.
Після воркшопу ви
Хто викладає
Володимир Чернер
CEO креативної диджитал-агенції New Strategies Group, голова SMM-комітету IAB, автор проєкту «Штучка Інтелект». Фахівець працює у рекламі вже 14 років. За цей час втілював проєкти для Jägermeister, Henkel, Nestle, Danone, Kernel, Microsoft, Biosphere Corp та інших. Вже декілька років Володимир разом з командою активно досліджує технології штучного інтелекту та є одним із провідних експертів цієї галузі в Україні.