Інтерактивний дизайн продуктів
Глядачі онлайн

Creative Practice
154

Вітаємо! 👋 Перш ніж ви продовжите користуватись нашою платформою, маємо отримати від вас згоду на користування файлами кукі. Це такі невеличкі файли, що полегшують користування вебсайтами, записуючи дані щодо вашої взаємодії з ними. Вони потрібні для входу в систему, збору статистики та поліпшення досвідом користування. Докладніше про них ми розповідаємо в Повідомленні про використання файлів cookie.

Анна Дем'яненко, головна продуктова дизайнерка Lazarev.Agency, розповіла про створення досвіду взаємозвʼязку (діалогу) між користувачем та інтерфейсом:
Ця лекція є частиною Марафону Креативної Практики, циклу освітніх матеріалів від експертів українських креативних індустрій. Усі події марафону безплатні для перегляду, а спікери марафону не отримують гонорари. Натомість ми просимо, якщо маєте таку можливість — підтримайте одну або кілька з нижчеперелічених організацій: