10 підприємниць поїдуть у бізнес-тур до Кремнієвої долини

Громадська організація підтримки вітчизняного бізнесу Ukrainian Hub оголошує про старт навчальної програми для засновниць та менеджерів технологічних бізнесів Female Leadership Program.

Мета проєкту — підтримка жіночого інноваційного підприємництва. На практичних заняттях обрані учасниці навчатимуться актуальним навичкам ведення бізнесу із залученням міжнародної експертизи. Участь безкоштовна. Прийом заявок триватиме до 17 вересня 2020 року.

Навчання складатиметься з двох частин:

 1. Бізнес-кемп (з 12 по 15 жовтня) для 50 українок
 2. Буткемп (16-17 жовтня) за програмою американського фонду CRDF Global у Києві *

На переможниць фінального пітч-змагання чекає тижневий бізнес-тур до США, у який входитиме тренінг-інтенсив у Кремнієвій долині **

Бізнес-кемп у Києві

Протягом перших чотирьох днів учасниці відвідуватимуть лекції та майстер-класи від провідних українських та міжнародних експертів у сфері менеджменту, маркетингу, фінансів, продажів, комунікацій та залучення інвестицій.

Навчання завершиться дводенним буткемпом, на якому Фонд цивільних досліджень та розвитку (CRDF Global) проведе тренінг, присвячений поведінці жінок у бізнесі. Експерти американської організації вчитимуть вмінню презентувати себе, вести переговори з інвесторами, стратегіям розвитку бізнесу та виходу на іноземний ринок.

Наприкінці відбудеться фінальний пітч-конкурс, на якому спеціальна комісія визначить до 10 переможниць. Вони отримають тревел-гранти від CRDF Global та Concord Bank та продовжать навчання у США.

Бізнес-тур до США

Українки проведуть тиждень в серці Кремнієвої долини — унікальному навчально-житловому комплексі в Менло-Парк. Під час інтенсиву учасниці отримають знання з просування бізнесу, ознайомляться з новітніми інноваційними інструментами, вивчать реальні бізнес-кейси та успішні стратегії, а також навчаться лідерських навичок.

Вимоги до апліканток

Учасниці будуть відібрані за результатами конкурсного добору. Ось головні критерії:

 • бути власницею та/або засновницею (співзасновницею) технологічного бізнесу (топ-менеджером)
 • вести активну діяльність (не менше року)
 • мати оригінальну ідею бізнесу
 • володіти мотивацією до особистісного та професійного розвитку

«За даними DOU, частка жінок в українському ІТ зростає і наразі складає вже 25%. Для порівняння — 5 років тому цей показник становив трохи більше 14%, — говорить Олеся Мальована, Голова правління Ukrainian Hub. — І дедалі частіше ми бачимо дівчат серед засновниць стартапів або ж на вищих керівних ланках. Так, в червні цього року, в рамках міжнародної ініціативи для жінок WISE24, участь взяли участь 20 українок. 6 з них презентували свої проєкти у фіналі тисячі інвесторів зі всього світу. Ми рухаємось у правильному напрямку та все одно потребуємо підтримки. Саме тому, важливо, аби про такі програми дізнавалося якомога більше дівчат».

Програма ініційована Українсько-Американською Координаційною Радою у партнерстві з CRDF Global за підтримки компанії Innovecs.

Докладніше про програму можна дізнатися на сайті.

Джерело: прес-реліз

·
462
CASES
Ukraine
Читачів
99
 • Сергій Аністратенко
 • Bogdan Bilich
 • Владислав Горбунов
 • Aleksandra Galian
 • Алексей Чернов
 • Timur Kukharets
 • +93
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна