105 нових артистів виступить у діджитал-лайн-апі фестивалю ESNS 2021

36-й ESNS (Eurosonic Noorderslag) – престижний фестиваль-шоукейс у Нідерландах – уперше стане повністю цифровим. З 13 по 16 січня 2021 відвідати онлайн-концерти більше 100 нових європейських артистів можна буде безкоштовно. Їх побачать і організатори близько 400 фестивалів з топовими спеціалістами різних сфер музичної індустрії. Зареєструватися на концерти і придбати доступ до онлайн-конференції та нетворкінгу з фахівцями можна на сайті esns.nl.

Robert Meijerink, програмний директор ESNS: 

«Просування нових європейських талантів завжди було в самій природі Eurosonic. Ми бачили як багато артистів, таких як Stromae, Dua Lipa, IDLES, Fontaines DC, Celeste, Christine and the Queens, продовжувало успішну кар’єру після виступу на шоукейсі. І хоча концерти цього року можуть бути тільки у форматі діджитал, ми прагнемо продемонструвати артистів тим, кого вони шукають, і стимулювати старт кар’єр, на які вони заслуговують».

У лайн-апі фестивалю вже 105 нових імен і він ще доповнюється. Серед них – артисти, обрані у співпраці з NPO 3FM і європейськими національними радіомовниками (European Broadcasting Union) та номінанти премії Music Moves Europe Talent Awards. Ознайомитися з артистами можна в офіційному плейлісті ESNS 2021. До речі, на сайті премії триває голосування за українську реперку alyona alyona в категорії «Вибір публіки», де кожен може легко її підтримати.

Окрім шоукейсів цифрова платформа включатиме і конференц-частину: 150 панельних дискусій, доповідей, нетворкінг-сесій, спід-мітінгів та безцінний для артистів доступ до бази даних делегатів. Темою конференції стане "Шлях до відновлення" як прагнення ESNS об'єднати галузь, повернути впевненість, зробити конструктивний внесок у майбутнє індустрії та пришвидшити повернення музичної лайв-сцени, якою ми її знаємо. Як виглядає «шлях до відновлення» музичного сектору і коли буде дозволено почати знову? На якому етапі рішення з вакцинами та миттєвим тестуванням? Чи залишаться з нами стріми? Як пандемія впливає на роботу сонграйтерів та виконавців? Що додадуть VR та AR до нашого досвіду живого концерту? Шукати відповіді на ці запитання будуть засновники і топ-менеджери Spotify, Warner Music, Bandcamp, агенти Billie Eilish, Queens of the Stone Age, Eminem, Coldplay, Diplo, Alt.J та інші цікаві спікери.

ДОСТУП НА ФЕСТИВАЛЬ І РЕЄСТРАЦІЯ НА КОНФЕРЕНЦІЮ 

Концертна частина шоукейсу буде абсолютно безкоштовною. ESNS рекомендує вже зараз зареєструватися для цього, щоб отримувати оновлення про нові анонси та стріми.

Квиток на діджитал-конференцію ESNS коштує €50, дає річний доступ до всіх відео, бази даних та бонусну знижку на ESNS 2022. Реєстрація доступна на сайті.

ТЕМИ КОНФЕРЕНЦІЇ ESNS 2021

Scott Cohen, співзасновник Orchard, а зараз – директор з інновацій Warner Music, зробить огляд того як артисти і лейбли впроваджували інновації, пристосовуючись до кардинально зміненого середовища. А також визначить кілька рішень, які зможуть допомогти їм у майбутньому після пандемії.

Michael Chugg (Chugg Entertainment), піонер з привозу найактуальніших артистів до Австралії візьме інтерв’ю у Steve Strange з X-Ray Touring, агента Queens of the Stone Age, Eminem і Coldplay. Організатори Pohoda Festival, Tallinn Music Week, Base Camp Festival і Electrisize Festival обговорять успішні фестивальні формати за умов Covid-19. А Tom Windish і Mike Malak (агенти Paradigm, які працюють з Billie Eilish та іншими популярними артистами) візьмуть участь в дискусії «Ширша картина: виходячи за рамки традиційних ролей».

Keith Harris, ветеран шоу-бізнесу, який довгий час був менеджером Stevie Wonder, говоритиме про рівність і расизм у музичній індустрії. Професор Dr. Katja Ehrenburg проведе розмову з Holger Jan Schmidt (Go Group) у поглибленій панелі на тему стресу і ментального здоров’я у лайв-індустрії до, протягом і після пандемії. А Claire O’Neil (A Greener Festival, Green Events & Innovations Conference) підніме питання важливості сталого розвитку.

Mark Mulligan (CEO і аналітик в MIDiA Research) розкаже про стратегію медіа-бізнесу з фокусом на монетизацію діджитал-контенту, а Raphaella Lima (музичний супервайзер EA Games) – про музику у відео-іграх.

Sam Distaso (Sandar), Justin Bennington (Somewhere Systems) і Ryan Miller (Club Quarantaene) обговорять найновіші технології у віртуальних лайв-івентах. Rutger Ansley Rosenborg і Jason Joven (Chartmetric) презентують власну аналітику стрімів у 2020-му, а Aly Gillani з Bandcamp візьме участь у панельній дискусї «Як отримати максимум від стріму живого концерту».

Список усіх спікерів ESNS 2021

·
217
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна