11 мільйонів гривень за рожеву панаму та 900,000$ за кришталевий кубок Євробачення

Kalush Orchestra та Фонд Притули провели благодійний розіграш-аукціон #StefaniaForUkraine.

Гурт-переможець Євробачення разом з Фондом Сергія Притули розіграли рожеву панамку й кришталевий мікрофон на допомогу Збройним силам України. Загальна сума, зібрана на благодійному розіграші та аукціоні — 900,000$ за приз Євробачення і 11 043 385 гривень за панамку. Разом — це більше 1 200 000$.

25 травня Kalush Orchestra та Благодійний Фонд Сергія Притули оголосили про новий аукціон та розіграш, який тривав 4 дні. 31 088 людей взяли участь в розіграші рожевої панами. Це та сама шапка, в якій на Євробаченні виступав фронтмен Kalush Orchestra Олег Псюк. Щоб взяти участь, учасники донатили 200 грн у банку від Monobank. Партнери Фонду з Monobank рандомно обрали переможця серед всіх благодійників в прямому ефірі. Найбільшою ставкою на Monobank серед охочих отримати панамку була сума в 64 800 гривень.

Аукціон за кришталевий мікрофон переможця Євробачення 2022 проводився на платформі MetaHistory. В останні хвилини аукціону розгорнулася боротьба між криптоставками бізнесменів з Калуша, благодійним фондом з Вашингтона та Українською криптобіржею WhiteBIT.

Урешті криптобіржа WhiteBIT перебили ставку калушан у 858 000$ і зробили свою рекордну ставку на 900 000$, або ж 500 Етеріумів (ефіріумів). Переможці отримали також цифрове зображення NFT та вечерю з гуртом Kalush Orchestra.

Таким чином українська криптобіржа WhiteBIT своєю ставкою поставили два рекорди України:

  • Найдорожча покупка NFT
  • Найбільша сума доната під час стріму (прямого ефіру)

У підсумку неформального змагання, яке розгорнулося між внесками за панамку та ставкою за мікрофон, крипта перемогла традиційні гроші, адже ставка у криптовалюті була більшою, ніж найвища ставка на банці Mono.

Найближчим часом Фонд Сергія Притули оголосить новий аукціон з 10-ти картин сучасних українських художників, серед яких Павло Маков, Матвій Вайсберг і Лесь Подерв’янський. Усі зібрані кошти традиційно — для ЗСУ.

Лейбл ENKO (співзасновники гурту Kalush Orchestra) почав роботу по створенню музичного NFT альбому, куди запрошені відомі українські й закордонні артисти. Всі зібрані кошти підуть на підтримку України. 

Джерело: прес-реліз

·
560
CASES
Ukraine
Читачів
99
  • Сергій Аністратенко
  • Bogdan Bilich
  • Владислав Горбунов
  • Aleksandra Galian
  • Алексей Чернов
  • Timur Kukharets
  • +93
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна