20000€ прямого фінансування і понад 30000€ на послуги. Програма підтримки українських стартапів збільшила грантовий фонд

До українсько-фінського проєкту підтримки українських стартапів Empowering Future Entrepreneurial Ukraine, — ініційованого Ukrainian Future, бізнес-інкубатором Малої академії наук України, — приєдналися нові компанії, які і забезпечили збільшення грантового фонду з понад 40000€ до понад 50000€. Генеральними партнерами проєкту стали Greenstep та Ministry of Good Spirit.

Empowering Future Entrepreneurial Ukraine — це менторська програма від бізнес-лідерів Фінляндії, Естонії та України, що триватиме 2,5 тижні і завершиться пітчингом, переможці якого розділять грантовий фонд. До участі в проєкті запрошуються стартапи з українським бекграундом, продукти та послуги яких здатні допомогти подолати виклики воєнного часу та відбудувати Україну.

Подати заявку на участь у програмі можна тут до 21 травня.

Що отримають стартапи і які саме компанії Фінляндії забезпечили формування грантового фонду?

 • Greenstep, генеральний партнер. Консалтингова компанія, що надає високоякісні послуги з фінансового менеджменту, бізнес-менеджменту та управління кадрами. Переможцям пітчу надасть 10000€ прямого фінансування та послуги вартістю 5000€ (бухгалтерський облік і податки, транзакції і фінанси, управління персоналом та бізнесом).
 • Ministry of Good Spirit, генеральний партнер. Спільнота, яка об’єднує позитивних відповідальних людей, підтримуючи їхнє зростання надихаючими івентами та особистим наставництвом. Переможцям пітчу надасть 10000€ прямого фінансування.
 • Liquido.vc., партнер. Венчурна компанія, що готує стартапи до залучення фінансування, та інвестує у відібрані проєкти. Переможцям пітчу надасть послуги вартістю 7500€ (підготовка до pre-seed та seed раундів фінансування, планування стратегії, консультаційні групи, створення бренду та екосистеми стартапу).
 • Miltton, партнер. Консалтингова компанія з унікальним набором навичок та інструментів, що допомагає своїм клієнтам досягати успіху на світовому ринку. Переможцям пітчу надасть послуги вартістю 7500€ (консультації щодо бізнес-стратегії, бренду, дизайну, кризових комунікацій, маркетингу та піару, міжнародного аналізу та прогнозування ринків).
 • Lexia Attorneys, партнер. Клієнтоорієнтована юридична компанія. Переможцям пітчу надасть послуги вартістю €5000 (юридичний консалтинг, зокрема в галузях ICT, Tech, Startups & Growth Companies).
 • Microsoft, партнер. Транснаціональна компанія, найбільший у світі виробник програмного забезпечення. Переможцям пітчу надасть безоплатний доступ до платформи Microsoft Azure на суму від 1000$ до 150000$ в залежності від стадії стартапу.
 • Howspace, партнер. Цифрова платформа для взаємодії та співпраці, яку можна використовувати для спільного навчання, організаційного розвитку, проведення семінарів та нарад. Howspace надала майданчик, де триватиме програма та відбуватимуться інші ініціативи бізнес-інкубатора Ukrainian Future протягом наступного року.
 • Amazon Web Services, партнер. Найпоширеніша у світі хмарна платформа, що надає понад 200 повнофункціональних сервісів для центрів обробки даних по всій планеті. Переможцям пітчу Amazon надасть кредити на 10000$ для ІТ.

Як зазначають у бізнес-інкубаторі Ukrainian Future, українські партнери проєкту Empowering Future Entrepreneurial Ukraine забезпечили йому професійну підтримку та супровід. Це Український фонд стартапів, Міністерство освіти і науки України, креативна агенція Yarche, а також наша платформа, CASES, яка є головним інформаційним партнером проєкту. Окрему подяку в Ukrainian Future також висловлюють програмі GIST Держдепу США.

Джерело: прес-реліз

·
805
·
super 3
CASES
Ukraine
Читачів
98
 • Сергій Аністратенко
 • Bogdan Bilich
 • Владислав Горбунов
 • Aleksandra Galian
 • Алексей Чернов
 • Timur Kukharets
 • +92
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна