AB InBev Efes Україна потрапила у список найкращих роботодавців України за версією журналу Forbes

Компанія AB InBev Efes Україна потрапила в рейтинг «50 найкращих роботодавців України» за версією журналу Forbes Україна, посівши у списку 14 місце. 

Співробітники та незалежні експерти високо оцінили умови роботи й адаптацію бізнес-процесів до коронакризи, що дозволило AB InBev Efes Україна набрати 82 бали зі 100 можливих. Компанія також отримала високу оцінку відповідно до інформації із зовнішніх джерел.

2020 рік став справжнім викликом для AB InBev Efes Україна, як і для бізнесу в цілому. Щоб зберегти життєстійкість і повну зайнятість команди, компанія реалізувала цілу низку змін, спрямованих на адаптацію до нових умов. Співробітників, які могли працювати дистанційно, перевели на віддалену роботу, а інших забезпечили всіма засобами захисту. Так, для захисту персоналу було закуплено 310 захисних костюмів, 35 000 респіраторів, 110 000 багаторазових масок і 98 000 л антисептика.

Силою компанії є наші люди. Головним завданням у ці непрості часи стало створення безпечних умов праці та підтримка співробітників. Для цього ми розширили програми страхування й оптимізували бізнес-процеси. Мета — повне збереження функціональності компанії у режимі digital. І нам це вдалося.

Дмитро Шпаков, президент компанії AB InBev Efes

Для підтримки продуктивності і залученості співробітників AB InBev Efes Україна також використовувала різні онлайн-інструменти — від психологічної підтримки до онлайн-навчання. Зокрема, в дистанційному режимі було запущене виробниче стажування Supply Discovery Trainee, у рамках якого був зроблений акцент на залученні молодих фахівців. Крім того, в онлайн були переведені всі процеси співбесіди, що дозволило не тільки зберегти, але й розширити команду співробітників у 2020 році.

Рейтинг «50 найкращих роботодавців» за версією Forbes є одним із найавторитетніших інструментів вимірювання прогресу у відносинах роботодавців і найманих працівників. Крім співробітників, свою думку висловлюють експерти ринку праці, які об'єктивно оцінюють роботу українських роботодавців з різних аспектів. Проєкт реалізований спільно з провідним сайтом пошуку роботи Work.ua.

Перед складанням нового рейтингу були опитані понад 11 000 співробітників зі 150 найбільших українських компаній. Головними критеріями оцінки роботодавців стали: лояльність, тобто готовність рекомендувати компанію як роботодавця (25%); заробітна плата (20%); робоче місце і графік роботи (20%); інформаційна відкритість (10%); наявність і склад соцпакета (5%); можливості розвитку в компанії (5%); відчуття турботи з боку компанії під час коронакризи (5%) та інші фактори (10%).

1150
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно