AB InBev Efes Україна та бренд Staropramen — офіційні партнери джазового фестивалю Leopolis Jazz Fest

Бренд Staropramen, який входить у портфель брендів компанії AB InBev Efes Україна, продовжує бути офіційним партнером найбільшого джазового фестивалю в Україні – Leopolis Jazz Fest. Staropramen підтримує партнерство з Leopolis Jazz Fest з 2014 року.

Leopolis Jazz Fest — це міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно проходить в червні у Львові. На нього приїздять відвідувачі з різних куточків світу. Перший фестиваль відбувся у 2011 році.

«Leopolis Jazz Fest вже давно вийшов за територію партеру, це велика культурна подія не тільки для Львова, а й для України в цілому. Для нас головна цінність від співпраці з фестивалем – це той досвід, ті почуття та емоції, які люди отримають від взаємодії з нашим брендом на одному з кращих фестивалів і в одному з кращих міст України. Це те, що будує любов до бренду і продажу в майбутньому, і ми бачимо це за показниками здоров'я і любові до бренду, які щороку зростають після фестивалю» – коментує співпрацю директор з маркетингу Анна Руденко.

Staropramen відкриє окрему зону на основній території Leopolis Jazz Fest, а також, як ексклюзивний пивний партнер, буде представлений в продажу на всіх локаціях фестивалю. Крім того, на стадіоні та біля замку Потоцьких Staropramen встановить тематичні бари та обладнані місця для відпочинку. Для тих, хто буде вдень ​​гуляти на площі Ринок, музиканти гратимуть Jazz з балкона одного будинку, що створить приємну атмосферу та подарує гарний настрій перед фестивалем.

Загалом Staropramen має багато спільного з Leopolis Jazz. Починаючи від міста, в якому проходить фестиваль – Львів за своєю архітектурою і духом схожий з Прагою. Джаз – це музика, яка дуже гармонійно підходить обом містам. Leopolis Jazz Fest – об'єднує в собі все те, що близько для бренду: старе місто з красивою архітектурою, інтелектуальну музику, смачну їжу, локації на відкритому повітрі, дружню і радісну атмосферу і неспішну насолоду життям. Це все, про що говорить бренд.

Нагадаємо, що нещодавно AB InBev Efes Україна запустила нову лімітовану серію банок пива Staropramen, присвячену Празі та музиці, з джазовим плейлистом до 10-ї річниці Leopolis Jazz Fest. На кожній з банок розміщений QR-код, за яким можна перейти, щоб послухати джазовий плейлист, підібраний спеціально для фестивалю.

Довідка

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

·
710
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна