Adweek присвятив цілий номер українському креативу

Весь контент випуску створений виключно силами українських редакторів, авторів, креативників, ілюстраторів, колажистів та шрифтових дизайнерів.

25 квітня вийшов спеціальний номер світового журналу Adweek On Ukraine, by Ukrainians («Про Україну, зроблений українцями»), який розповідає про українську креативну індустрію.

Вперше за 43 роки свого існування видання редакція запросила до створення номеру окрему команду, в якій було понад 20 українців — креативників, журналістів, ілюстраторів, шрифтових дизайнерів. Спеціальний випуск Adweek вийшов друком, а контент з нього публікується також на сайті видання.

У випуску — статті, колонки та інтерв’ю, які розповідають про українську культуру та креативну індустрію, їхню історію та особливості. Також Adweek розповів особисті історії, як креативні спеціалісти адаптуються до війни та чому міжнародним брендам варто з ними співпрацювати.

Зокрема, головред Platfor.ma Юрій Марченко став автором матеріалу, як зрозуміти та полюбити українську культуру; історію української креативної індустрії досліджував засновник агенції ANGRY Сергій Малик, а Оксана Гончар з [isdgroup] розповіла, як креатив став інструментом інформаційного спротиву на війні. Також серед авторів матеріалів є Настя Жеребецька (Spiilka), Ярослав Друзюк (The Village Україна), Роман Гурбанов (Taktika), Інна Чут (SKVOT), Таїсія Куденко (Balbek bureau).

Запрошеною редакторкою випуску стала Ганна Руденко (головна редакторка SKVOT Mag), заступницями редакторки — Дарія Андрющенко (креативна продюсерка ANGRY) та Софія Пилипюк (журналістка та редакторка, сценаристка шоу «ебаут»).

Креативним директором запросили Гліба Капорікова, дизайн-директора Projector. Обкладинку створив український митець Володимир Манжос (Waone Interesni Kazki), а серед ілюстраторів номеру — Олександр Грехов, Антон Або, Марія Оз, Женя Олійник та інші. 


Частина прибутку з реклами у цьому випуску покриватиме виробничі витрати та гонорари команди, яка працювала над його створенням. А близько $75 тис. передадуть некомерційним гуманітарним організаціям, що допомагають українцям, які постраждали через війну: Nova Ukraine та Українсько-американській координаційній раді.

Джерело: прес-реліз

·
543
·
super 3
CASES
Ukraine
Читачів
85
  • Сергій Аністратенко
  • Bogdan Bilich
  • Владислав Горбунов
  • Aleksandra Galian
  • Алексей Чернов
  • Timur Kukharets
  • +79
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна