Агенція Native Media стала першим офіційним дистриб'ютором французької платформи Spitche в Україні

Соціальні мережі нині є невід’ємною частиною нашого життя. Як ми знаходимо корисну інформацію про продукт чи послугу? Як ми дізнаємося що в тренді? Хто рекомендує нам найкращий продукт? Кому ми довіряємо?

Ми всі стаємо новими лідерами думок та впливаємо на друзів та знайомих через різні цифрові канали, які ми використовуємо. Усвідомлюючи нову роль споживачів, компанії повинні включити це в свою стратегію. Але як можна подякувати, підбадьорити і нагородити людей, яким подобається ваш бренд? Саме це пропонує креативна та діджитальна агенція Native Media разом зі своїм партнером Spitche - французьким технологічним стартапом для роботи з нано-інфлуенсерами.

Native Media, експерт з просування брендів через лідерів думок, разом з платформою Spitche надали можливість українським брендам ідентифікувати та винагороджувати своїх лояльних клієнтів. Перетворюючи клієнтів на повноцінних амбасадорів - представників бренду у соціальних мережах. Платформа дозволяє нагороджувати користувачів за певні дії з контентом - лайки, відмітки, коментарі та репости. А також, за завдання, які вигадує сама компанія. Наприклад, зробити та опублікувати фото у футболці бренду в конкретному місці. Мотивацією для користувача стане система нагород, яку можливо обміняти на промо-коди, ексклюзивні пропозиції або промоакції. Амбасадори не тільки представляють спільноту, але й органічно взаємодіють із брендом у соціальних мережах, створюють цінний контент, рекомендують продукти та послуги іншим. Таким чином, відкриваються нові можливості, репутація та впізнаваність бренду органічно зростають.

Завдяки розумінню нашого програмного забезпечення та українського ринку Native Media найкраще підходить для того, щоб консультувати локальних клієнтів про необмежені можливості нашої технології та просування брендів. Вони мають знання, які нам потрібні з точки зору інфлуенс-маркетингу, що допомагають створювати стратегії та перетворювати споживачів в амбасадорів брендів.

(переклад з англ.) Кевін Марковскі, CEO в Spitche.

Завдяки цій співпраці Native Media буде допомагати українським брендам підібрати правильну стратегію, аби підвищити ефективність від користування софтом та легко створити свою спільноту амбасадорів.


·
703
·
super 2
Читачів
9
  • Анастасія Лісова
  • Andrii Iamshanov
  • Аня Макарова
  • Светлана Лупий
  • Евгения Гамаль
  • Алла Юркевич
  • +3
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна