Ajax Systems стане куратором навчальних програм, устаткує лабораторії та долучиться до створення ТехноХабу КПІ

Ajax Systems, КПІ ім. Ігоря Сікорського, Корпорація «Науковий парк «Київська політехніка» та ТОВ «Інноваційний холдинг «Сікорські Челендж» підписали договір про співпрацю і планують підтримувати молодих інженерів у межах навчального плану та в позанавчальний час.

Співпрацю планують розпочати з Кафедри акустичних, мультимедійних електронних систем. Зокрема устаткувати лабораторію, впровадити дуальну освіту, надати консультації щодо змісту навчальної програми «Електронні системи мультимедіа та засоби Інтернету речей».

На майбутнє також заплановано відкриття ТехноХабу КПІ, до створення якого Ajax Systems теж долучиться.

«Коли я навчався в КПІ, водночас надихався інженерією та розчаровувався її занепадом. Як більшість, планував отримати диплом і поїхати до Німеччини. Але з часом зрозумів, що український інженерний потенціал не поступається закордонному. Сьогодні велика частина R&D команди Ajax Systems — випускники КПІ, які щодня працюють над створенням продуктів світового рівня.

В Україні є компанії, яким дуже потрібні молоді талановиті інженери. Тож, в рамках цієї співпраці плануємо реалізувати багато ініціатив: лабораторії, практики, мітапи, візити до компанії, R&D-челенджі, щоб разом сприяти розвитку нової української інженерії» — Олександр Конотопський, СЕО Ajax Systems.

Десять років тому команда КПІ тільки починала роботу над екосистемою, що мала сприяти розвитку студентських інженерних проєктів. Об’єднання зусиль і можливостей з Ajax Systems дозволить впровадити практичні кроки для підвищення конкурентоспроможності України в галузі IoT та інших напрямах інноватики.

Джерело: Ajax Systems

·
554
CASES
Ukraine
Читачів
99
  • Сергій Аністратенко
  • Bogdan Bilich
  • Владислав Горбунов
  • Aleksandra Galian
  • Алексей Чернов
  • Timur Kukharets
  • +93
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна