Акт проголошення незалежності в чеку і Тарас Шевченко в айдентиці Eldorado.ua

Креативна агенція IAMIDEA створила патріотичні активності до Дня незалежності України для Eldorado.ua. Змін зазнав неочевидний медійний носій — чек про покупку у магазині. До звичного вмісту чека агенція додала текст Акту проголошення незалежності України.

«Ми зрозуміли, що, на свій сором, ледве пам’ятаємо про історичний текст документа, який 31 рік тому юридично засвідчив появу України. Про важливість цієї пам’ятки у наш час годі й говорити. Тому ми надали можливість наочно прочитати ці важливі для України слова кожному, хто раніше не був знайомий з документом», — коментує ініціативу Ігор Фінашкін, креативний директор IAMIDEA.

Агенція також відтворила в айдентиці Eldorado.ua героїв України з їхніми відомими цитатами про Батьківщину. Серед діячів – Тарас Шевченко, Григорій Сковорода, Олена Пчілка. Стікер-пак з цитатами можна додати в Telegram або отримати у фізичному вигляді в магазинах мережі.

«Ми хотіли зобразити більш сучасних героїв — В’ячеслава Чорновола, Кузьму Скрябіна, Богдана Ступку для вшанування тих, хто знав вже Незалежну Україну. Але правова основа не дозволяла нам використовувати їх зображення і слова. На щастя, історія України переповнена патріотами, які задовго до 1991 року вірили в незалежність та боролися за неї. Ми хотіли, аби їх слова надихнули святкувати та виборювати її сьогодні, усією країною», — розповідає про створення проєкту Ігор Гавруш, копірайтер IAMIDEA.

617
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно